ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На Київщині заблоковано масштабний збут підроблених перепусток на спецтранспорт

Новини
6 Грудня 2022, 11:11
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Під час розслідування вилучено фальшиві службові посвідчення та перепустки на спецтранспорт Офісу Президента України, Верховної Ради України, Офісу Генерального прокурора, СБУ, Державного бюро розслідувань та МВС.

Про це повідомляє Служба безпеки України.

Вартість однієї «посвідки» становила від 50 до 500 дол. Сума залежала від назви «відомства» і термінів використання. Завдяки оперативному реагуванню Служби безпеки вдалося своєчасно викрити схему і тим самим запобігти можливому використанню підробки російськими ДРГ для проїзду на автошляхах України.

За даними слідства, оборудку організував працівник проєктної організації в Обухові. Для серійного виготовлення підробок використовував спеціалізовану комп’ютерну техніку установи.

Готові «документи» виставляв на продаж через анонімні акаунти в мережах Даркнет і Телеграм. Гроші від «замовників» отримував на криптогаманці та банківські картки, оформлені на сторонніх осіб.

Серед встановлених клієнтів були мешканці прифронтових районів Херсонської, Харківської та Донецької областей. За оперативними даними, зловмисник намагався збути більше ніж 2 тисячі «липових» перепусток.

Під час обшуків за місцем проживання фігуранта та в офісі компанії, де він виготовляв підроблені документи, правоохоронці виявили:

  • партію фальшивих перепусток і посвідчень;
  • комп’ютерну техніку та мобільні телефони із доказами протиправної діяльності;
  • банківські картки, на які надходила оплата за «послуги».

На підставі зібраних матеріалів вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру у підробленні документів, печаток, штампів та бланків, збуту чи використанні підроблених документів, печаток, штампів та обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення.


Провокував військових і виправдовував агресора: блогера з Дрогобича засудили до 5,5 років ув’язнення
Провокував військових і виправдовував агресора: блогера з Дрогобича засудили до 5,5 років ув’язнення

Прокуратура довела в суді вину 43-річного мешканця Дрогобича у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ та виправдовуванні збройної агресії рф проти України.

Зраднику-«кадирівцю» із Дніпропетровщини повідомлено про підозру
Зраднику-«кадирівцю» із Дніпропетровщини повідомлено про підозру

СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру командиру роти «кадирівців», який є вихідцем із Дніпропетровської області

Повітряні перегони на Харківщині: «Хижак» наздогнав і знищив російський «Італмас»
Повітряні перегони на Харківщині: «Хижак» наздогнав і знищив російський «Італмас»

Розрахунок бригади «Хижак» на півночі Харківщини збив російський ударний БПЛА «Італмас».

Десантники знищили 1000 окупантів за час наступальної операції на Олександрівському напрямку
Десантники знищили 1000 окупантів за час наступальної операції на Олександрівському напрямку

За чотири місяці наступальної операції на Олександрівському напрямку бійці 79 окремої десантно-штурмової Таврійської бригади ліквідували 1000 окупантів.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Оператичний черговий пункту управління артилерійською розвідкою

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

RobotaUa Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Львів

Червоноградський РТЦК та СП

WorkUa Інженер-механік

від 16000 до 19000 грн

Львів

4762 військове представництво МОУ

WorkUa Офіцер (за напрямком розшукової діяльності)

Харків

Харківський зональний відділ ВСП

WorkUa Військовий психолог

від 21000 до 30000 грн

Харків

Військова частина 3005 НГУ