ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Волонтерський «Джмелик»: прудкі колеса протитанкістів

Відео Озброєння та військова техніка
5 Грудня 2022, 11:54
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

До «мобілізації» у Збройні Сили України цей автомобіль був звичайним легковиком. Судячи з двигуна та шасі — проєктом автопрому срср. Утім, ставши до лав одного з механізованих підрозділів Сухопутних військ, які б’ються зараз із ворогом на Бахмутському напрямку, автівка забезпечує мобільність та всюдихідність воїнів-операторів протитанкових ракетних комплексів.

— Це машинка волонтерська. На жаль, не знаю, якими шляхами вона опинилася в нас. Але видно, що люди, які переробляли її у всюдихідне баггі постаралися на славу, — розповідає один із протитанкістів. — Наша «фішка» висока мобільність і готовність з’явитися на тій ділянці, де ворожа бронетехніка поводить себе погано. Щоби «виховати» негідників, почасту доводиться залазити в такі хащі, куди не всякий всюдихід пройде. А ця легка і маневрена машинка гребе по болоті як треба!

Вояк додає, що мобільність групам операторів ПТРК забезпечують такі от баггі та квадроцикли, які здатні везти двох військових та безпосередньо сам комплекс із запасом ракет. До того ж наявність таких от коліс-всюдиходів дозволяє проводити пуск ракети іноді прямо з машини. Адже рама багі зварена на совість  і добре продумана для такого роду полювання на окупантів.

— Сьогодні День волонтера, і я з побратимами хочу щиро подякувати  їм за роботу. Адже їхня праця забезпечує нашу роботу тут. І завдяки цим машинам ми живі і б’ємося за Україну! — переказує слова вдячності вояк-піхотинець.

Фото та відео автора

Кореспондент АрміяInform

Удар по центру Запоріжжя: після російської атаки поранено шістьох людей
Удар по центру Запоріжжя: після російської атаки поранено шістьох людей

Російські війська завдали удару по центральній частині Запоріжжя. Відомо про щонайменше шістьох поранених.

Повітряні Сили спростували фейк про заліт білоруського Іл-62 в Україну
Повітряні Сили спростували фейк про заліт білоруського Іл-62 в Україну

Повітряні Сили ЗСУ спростували інформацію про нібито заліт в Україну літака Іл-62 білоруських авіаліній.

СБУ уразила в Керчі два російські судна військового забезпечення та засоби ППО
СБУ уразила в Керчі два російські судна військового забезпечення та засоби ППО

Воїни «Альфи» СБУ завдали успішних ударів по суднах військового забезпечення в тимчасово окупованій Керчі.

Спалили арту, транспорт та склади: на Купʼянському напрямку в росіян запалало
Спалили арту, транспорт та склади: на Купʼянському напрямку в росіян запалало

FPV-екіпажі 14-ї механізованої бригади імені князя Романа Великого провели ударну роботу по тилах окупантів.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовослужбовець

до 21000 грн

Львів

125 обр СВ ЗСУ

Бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини

від 25000 до 25000 грн

Сарата

18 окремий батальйон 35 ОБрМП

Стрілець

від 50000 до 100000 грн

Харків

Військова частина А7286

оператор БПЛА військовослужбовець

від 20500 до 123000 грн

Харків, Харківська область

Мінометник, оператор, навідник

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

Водій кат. С1, С 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 21000 до 121000 грн

Володимир, Волинська область