ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На полі бою корисні міномети усіх типів

Новини Репортажі з місця подій
4 Грудня 2022, 23:02
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Чомусь існує серед військовослужбовців хибна думка, що міномет – то не артилерія. А калібр менше 120 мм, то й взагалі не міномет. Але військовослужбовці на одному з напрямків у Запорізькій області доводять зворотне – на полі бою усі міномети однаково корисні. Треба тільки грамотно їх застосовувати.

Звісно, усім хочеться, щоби на голови ворогів прилітало якнайбільше і великого калібру. Одначе, у кожного виду озброєння існує своя логіка, стратегія та умови використання. В умовах нинішніх бойових дій головна задача артилерії визначається у контрбатарейній роботі та зменшенні активності та популяції ворога на великих відстанях. Тобто, знищення пунктів управління, штабів, логістичних складів та порушення шляхів забезпечення. А от для тактичних завдань на рівні батальйонів та рот – успішно використовуються саме міномети, й при тому всіх калібрів.

Коли формувались підрозділи територіальної оборони, великі 120 мм міномети (2Б11 чи «Молот») вже були на озброєнні великих механізованих чи мотопіхотних бригад, тому 60 та 82 мм міномети підсилюють наші підрозділи на усіх ділянках фронту. І на одному з напрямків у Запорізькій області нам вдалося «впіймати» один з таких розрахунків під час бойової роботи по ворогу.

За словами бійця і командира розрахунку такого 82 мм міномета: «Ми спокійно можемо вразити вогневу точку в найближчих російських окопах. Розгортаємось та ефективно працюємо на 2 кілометри. Падаюча міна навіть біля ворога – це завжди страшно, тому наші міномети ще й постійний психологічний вплив на ворога. Росіяни постійно відчувають під час нашої роботи, що у них на цій землі тільки один варіант – в землю».

А про те, як 60мм міномет МП-60 зупинив колону ворога на початку повномасштабного наступу рф читайте в наступному матеріалі

Фото автора

Кореспондент АрміяInform

Котеджі під прицілом: кремль хоче наповнювати бюджет штрафами
Котеджі під прицілом: кремль хоче наповнювати бюджет штрафами

У росії планують дедалі активніше наповнювати бюджет за рахунок штрафів і санкцій проти власних громадян та бізнесу.

Олександр Сирський: ЗСУ досягли переваги над ворогом у застосуванні FPV-дронів
Олександр Сирський: ЗСУ досягли переваги над ворогом у застосуванні FPV-дронів

Українські безпілотники дедалі відчутніше змінюють ситуацію на фронті та завдають ударів не лише по передовій, а й у глибокому тилу російських військ.

Авіаудар росіян по Харківщині: загинула жінка, ще четверо людей постраждали
Авіаудар росіян по Харківщині: загинула жінка, ще четверо людей постраждали

Вранці 14 липня окупанти скерували керовану авіацію по населеному пункту Дергачівської громади.

«Ну і хто кого задавив?»: ВМС показали знищений «Ізумруд», який у 2018 році таранив український буксир
«Ну і хто кого задавив?»: ВМС показали знищений «Ізумруд», який у 2018 році таранив український буксир

Військово-морські сили ЗСУ оприлюднили супутникові знімки російського сторожового корабля «Ізумруд», ураженого біля причалу в тимчасово окупованому Криму.

ВАКАНСІЇ
Olx Оператор засобів РЕБ

від 20000 до 120000 грн

Харків

225 ОШБ

RobotaUa Водій-радіотелефоніст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Оператор протитанкових ракетних комплексів

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша

WorkUa Розвідник в ЗСУ

від 35000 до 100000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

WorkUa Водій кат. В

від 28000 до 36000 грн

Київ

Військова частина А3628

WorkUa Розвідник розвідувального взводу

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського