Про обмін полоненими і співпрацю з ООН, про Міжнародний Комітет Червоного Хреста і права військовозобов’язаних та чимало іншого кореспондентка АрміяInform запитала в Уповноваженого Верховної Ради…
За даними дослідницьких компаній та асоціацій магазинів, росіянам доведеться витратити на сервірування новорічного столу на 15-20% більше, ніж минулого року.
Інфляційний шок через санкції призвів до зростання вартості практично всіх продуктів, які входять до складу традиційних до цього свята страв. Найбільше, а саме на 40%, виросли в ціні м’ясні та рибні делікатеси. Тепер за головний інгредієнт «оселедця під шубою» доведеться заплатити на 18–23% більше, а за ікру — на 12%. Сирі м’ясо та риба, а також сир «виросли» на понад 10%. Про це розповів гендиректор аналітичного агентства INFOLine Іван Федяков.
Сильно вдарить по гаманцю сімей окупантів імпортний алкоголь (+30%), повідомила старший директор по роботі з клієнтами «Роміра» Ксенія Пайзанська. Також у росії спостерігається дефіцит найбільш популярних марок, адже більшість виробників пішли з росії після початку війни в Україні.
Не вдасться рашистам заощадити і на солодощах. За даними «роспродсоюзу», лише шоколадні цукерки подорожчали на 23%. Також на 22% зросла вартість газованих напоїв.
Найвідчутніші зміни у новорічному меню торкнуться представників середнього класу. За словами президента «Роміра» Андрія Мілєхіна, такі люди «купують якісні продукти і користуються сервісами високого рівня, але у кризовий період їм доводиться скорочувати витрати, а при втраті доходів вони різко втрачають звичний рівень споживання».
«Пощастило» лише салату олів’є — його вартість практично не змінилася. Приготування цієї страви для чотирьох осіб коштуватиме росіянам 375 рублів.
За прогнозами аналітиків INFOline, загалом через зниження купівельної спроможності росіян магазини продадуть на 10–15% менше продуктів у грудні порівняно з минулим роком. А за даними опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки, вже нині 35% населення росії скоротили витрати на їжу.
Фото з мережі Інтернет
Ворог використовує тактику малих штурмових груп, із чисельністю особового складу до відділення.
Команди України, Сполучених Штатів та інших наших партнерів ведуть підготовку до «Рамштайну» – змістовних рішень і загалом зустрічей і переговорів наступного тижня.
5 жовтня армія держави-агресора обстріляла Бахмутський, Волноваський і Краматорський райони Донецької області.
Війська рф зберігають присутність на Курахівському напрямку, пробують штурмувати позиції Сил оборони України, але безуспішно.
У Велентенському на Херсонщині через атаку російського безпілотника постраждали жінка та водій машини швидкої допомоги.
Протягом останнього тижня на Покровському напрямку ворог намагається здійснювати активніші дії, вдається до застосування броньованої техніки.
Захищаємо світ
Про обмін полоненими і співпрацю з ООН, про Міжнародний Комітет Червоного Хреста і права військовозобов’язаних та чимало іншого кореспондентка АрміяInform запитала в Уповноваженого Верховної Ради…