ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Кропивницькому відбулися національно-патріотичні змагання «Захисник Кіровоградщини»

Новини Регіони
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Листопада 2022, 9:28

У Донецькому державному університеті внутрішніх справ, що у Кропивницькому, відбулися національно-патріотичні змагання «Захисник Кіровоградщини».

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

На спортивному майданчику Донецького державного університету внутрішніх справ у Кропивницькому, де зібрались учасники та запрошені гості, панувала особлива атмосфера. Традиційні види естафет після початку широкомасштабного вторгнення сприймаються тепер інакше, більш серйозно. На це, звертаючись до учасників, звернув увагу заступник начальника Кіровоградського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки-начальник сектору комплектування полковник Андрій Лисенко.

–Національно-патріотичне виховання молоді після 24 лютого набуло зовсім іншого значення. Коли проти агресора піднялась вся країна, коли діти та літні люди з коктейлями Молотова в руках на вулицях зустрічали ворога – кожен з нас став захисником своєї землі. Хочеш миру, готуйся до війни. Після нашої Перемоги ці слова стануть девізом України, – зазначив Андрій Лисенко.

Учасники змагалися в традиційних естафетах: «Смуга перешкод», «Транспортування пораненого», «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Перетягування каната», «Розбір та збір АК-47, Естафета з елементами перекидання (кантування) колеса».

В рамках заходу представники терцентрів комплектування ознайомили присутніх з умовами та перевагами проходження військової служби за контрактом.

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Чоловік на мотоциклі намагався прорватися через пункт пропуску до Румунії

Чоловік на мотоциклі намагався прорватися через пункт пропуску до Румунії

Громадянин України ввечері на мотоциклі хотів на великій швидкості прорватися через пункт пропуску до Румунії.

У першому кварталі 2026 року військові отримають 12 млрд грн для замовлення техніки — Денис Шмигаль

У першому кварталі 2026 року військові отримають 12 млрд грн для замовлення техніки — Денис Шмигаль

Міністерство оборони України спрямовує фінансування бойовим бригадам для закупівлі того, що відповідає їхнім реальним потребам.

Бійці «Тайфун» спалили штурмову колону рф з десантом на квадроциклах

Бійці «Тайфун» спалили штурмову колону рф з десантом на квадроциклах

Бійці підрозділу безпілотних систем «Тайфун» за допомогою дронів знищили штурмову колону окупантів на квадроциклах.

Розганяють дрони-перехоплювачі до 400 км/год — українські двигуни захищають країну

Розганяють дрони-перехоплювачі до 400 км/год — українські двигуни захищають країну

Мотори — це ключовий елемент дронів, які вражають ворожі цілі. Ще два роки тому їх серійне виробництво в Україні здавалося неможливим — а вже сьогодні дедалі більше дронів літають на моторах Made in Ukraine.

Підводні дрони вразили російську субмарину в Новоросійську

Підводні дрони вразили російську субмарину в Новоросійську

Сили оборони України провели чергову унікальну спецоперацію та влаштувала морську «бавовну» у порту Новоросійська.

СБУ підірвали підводний човен росіян у Новоросійську, «Скеля» знищила колону русня у Покровську, «Хартія» на зачистці Куп’янська, «Примари» у Криму: стрім

СБУ підірвали підводний човен росіян у Новоросійську, «Скеля» знищила колону русня у Покровську, «Хартія» на зачистці Куп’янська, «Примари» у Криму: стрім

Служба безпеки України провела чергову унікальну спецоперацію вперше в історії підводні дрони «Sub Sea Baby» підірвали російський підводний човен класу «Варшавянка». На борту підводного човна було чотири пускові установки крилатих ракет «Калібр».

ВАКАНСІЇ

Діловод, військовослужбовець

від 21000 до 50000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Розвідник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Військовослужбовець у Волочиськ

від 20000 до 150000 грн

Волочиськ

Сьомий відділ Хмельницького РТЦК та СП

Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Київ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Механік-водій танка (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Сапер (військова служба за контрактом)

від 25000 до 50000 грн

Івано-Франківськ

Івано-Франківський ОТЦК та СП

--- ---