ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Найкращий спосіб зберегти наш інформаційний простір від російського впливу – переглянути на що ви підписані – Ганна Маляр

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Листопада 2022, 13:43
Ганна Маляр. Фото: Дмитро Юрченко / АрміяInform

Про це заступник Міністра оборони України Ганна Маляр сказала під час брифінгу в Military Media Center.

– Нагадаю, що повномасштабна гібридна війна росії проти України триває. Не маючи спроможності досягти успіхів на полі бою, ворог активно використовує інфопростір, як додатковий фронт, як додаткове поле для боротьби. Саме там мають місце спроби створення потрібного (для рф – ред.) емоційного та морально-психологічного фону в українському суспільстві. Telegram канали стали зручними для росіян джерелом передачі інформації для мільйонів українців. Тобто, по суті, мільйони українців сьогодні підписані на Telegram канали, які заповнюються і ведуться російською федерацією, її представниками.

Ми неодноразово публікували список цих Telegram каналів і ще раз нагадуємо, що найкращий спосіб зберегти наш інформаційний простір від російського впливу – це просто переглянути на що ви підписані.

Список цей, нагадую, широко відомий. Але, на жаль, їхня українська аудиторія чомусь продовжує зростати. Значить, наші громадяни продовжують занурюватися у фейки та перебувати серед дзеркал викривлення інформації. Насправді, це цілеспрямована акція проведення агресором інформаційних операцій, протидіяти яким може кожен із вас просто фільтруючи свої підписки, щоб уникнути дестабілізації морально-психологічного стану та конфліктів у нашому суспільстві.

Якщо розглядати, що вони у своїх Telegram каналах поширювали минулого тижня, то, в основному, російська пропаганда маніпулювала сюжетом про різні варіанти нібито перемовин України і росії.

Варіації меседжів стосувалися нібито мирних переговорів між скажімо російською федерацією і Сполученими Штатами, нібито досягнутих домовленостей, результатом яких, нібито стало виведення військ з Херсону. Такі тези, в різних обгортках розійшлися Telegram каналами, здійснюючи деструктивний вплив, сіючи розбрат, паніку і зневіру. Тому, дуже важливо, в першу чергу, читати інформацію, черпати інформацію з офіційних джерел представників української влади і військової вертикалі. Це інформація, яка повністю верифікована і перевірена, якій можна довіряти, – сказала Ганна Маляр.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Сили оборони відбили масований штурм на Добропільському напрямку: знищено 3 танки, 13 ББМ і близько сотні росіян

Сили оборони відбили масований штурм на Добропільському напрямку: знищено 3 танки, 13 ББМ і близько сотні росіян

9 жовтня силами та засобами Угруповання Десантно-штурмових військ спільно з військовими частинами та підрозділами 1 корпусу Національної гвардії України «Азов», а також суміжниками було зірвано спробу прориву сил противника на Добропільському напрямку.

«Хроніки боліт»: нова аналітична програма від Армія FM про реальну росію без кремлівського «макіяжу»

«Хроніки боліт»: нова аналітична програма від Армія FM про реальну росію без кремлівського «макіяжу»

Армія FM презентувала новий телевізійний проєкт «Хроніки боліт». Це аналітична програма, яка показує сучасну росію без кремлівської пропаганди.

Володимир Зеленський обговорив з Премʼєром Канади ініціативу PURL та розповів про ситуацію на фронті

Володимир Зеленський обговорив з Премʼєром Канади ініціативу PURL та розповів про ситуацію на фронті

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмовуіз Премʼєр-міністром Канади Марком Карні.

Воїни Сил оборони відпрацьовують бій в урбані в межах багатонаціональної операції «Інтерфлекс»

Воїни Сил оборони відпрацьовують бій в урбані в межах багатонаціональної операції «Інтерфлекс»

На полігоні у Великій Британії українські військові під керівництвом румунських інструкторів відпрацьовують бій у міській забудові.

Росіяни не прорвалися на Сході, навала безпілотників у небі над фронтом, знову горять НПЗ у рф: стрім

Росіяни не прорвалися на Сході, навала безпілотників у небі над фронтом, знову горять НПЗ у рф: стрім

Ворог спробував здійснити масований штурм на Костянтинівському напрямку, але зазнав невдачі.

Україна синхронізувала санкції з Японією — Президент підписав відповідний указ

Україна синхронізувала санкції з Японією — Президент підписав відповідний указ

Президент України Володимир Зеленський повідомив про дипломатичні успіхи щодо розвитку і впровадження антиросійських санкцій.

ВАКАНСІЇ

Інженер БПЛА

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Стpілець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стрілець-снайпер

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

--- ---