ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Черговий фейк кремля: «Україна готує нову Бучу в Херсоні»

Прочитаєте за: 2 хв. 17 Листопада 2022, 10:26

Після звільнення від окупантів Бучі, Ізюма та інших українських міст увесь світ побачив звірства путінського режиму. Тому, маючи гіркий досвід, кремль після втечі з Херсона одразу став замітати там сліди.

За старою схемою низка федеральних каналів поширили однаковий фейк, що буцімто «Україна готує нову Бучу на Херсонщині». 

На думку прокремлівських військових експертів, наразі на південному фронті готується якась «постановка» з метою показу рф у негативному ракурсі. Для цього «звозять трупи, обладнують катівні, запрошують закордонних журналістів» тощо.

Дійсно, окупантам із кожною поразкою та відступом є чого боятися. Адже вже нині в деокупованому регіоні знаходять катівні, заміновані будинки, десятки тіл мирних жителів тощо. Свідки  тих подій розкривають страшні деталі звірств та нелюдського ставлення росіян до місцевих мешканців. 

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський коротко доповів про зроблену роботу станом на вечір 16 листопада 2022 року.

— Уже порушено 436 проваджень за результатами перших ознак воєнних злочинів, виявлено 11 місць несвободи, з них у чотирьох місцях застосовували катування. Наразі виявлено 63 тіла на території Херсонської області, але ми маємо розуміти, що пошуки лише розпочалися, тому буде виявлено ще багато катівень та місць поховання, — повідомив глава МВС України.

Отже, російські політики та пропагандисти давно зрозуміли, що їм не уникнути справедливого покарання за злочинні дії. Брехливими заявами-«відмазками» не прикрити причетність до масових вбивств на території України. 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Спортсменка ЗСУ — триразова призерка чемпіонату Європи з важкої атлетики
Спортсменка ЗСУ — триразова призерка чемпіонату Європи з важкої атлетики

На чемпіонаті Європи з важкої атлетики представниця Центрального спортивного клубу ЗС України Катерина Малащук здобула одразу три нагороди.

Представниця ЗС України Аліна Комащук здобула бронзу етапу Кубка світу з фехтування
Представниця ЗС України Аліна Комащук здобула бронзу етапу Кубка світу з фехтування

Українська шаблістка, спортсменка Центрального спортивного клубу Збройних Сил України Аліна Комащук здобула бронзову нагороду на етапі Кубка світу з фехтування.

Б’ють по ворожому тилу: воїни «К-2» перерізають російську логістику
Б’ють по ворожому тилу: воїни «К-2» перерізають російську логістику

Воїни 20-ї окремої бригади безпілотних систем «К-2» продемонстрували знищення російського транспорту на відстані до 67 кілометрів.

На Гуляйпільському напрямку Сили оборони успішно відбили 16 ворожих атак
На Гуляйпільському напрямку Сили оборони успішно відбили 16 ворожих атак

Від початку доби агресор 84 рази атакував позиції Сил оборони.

«У війську не буває дрібниць»: чому важливо, щоб ВСП фіксувала правопорушення
«У війську не буває дрібниць»: чому важливо, щоб ВСП фіксувала правопорушення

У Військовій службі правопорядку ЗСУ розповіли, які правопорушення найпоширеніші.

«Нам є чим похвалитися»: Олександр Сирський розповів про посилення ефективності безпілотних систем
«Нам є чим похвалитися»: Олександр Сирський розповів про посилення ефективності безпілотних систем

Інноваційні розробки, раціоналізаторські пропозиції, лайфхаки за напрямком безпілотних систем мають бути узагальнені й доведені до військ в найкоротші терміни.

ВАКАНСІЇ
Командир взводу

від 24000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Лікар медичного пункту

від 21000 до 21000 грн

Київ

168 окремий батальйон 120 ОБр Cил ТрО

Екскаваторник (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Технік служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

79 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

Діловод, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Стрілець – снайпер

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

--- ---