ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Володимир Зеленський: повертаємо нормальне життя на деокуповані території

Новини
16 Листопада 2022, 22:45
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

– У Херсоні нарешті знову відкриваються аптеки, запрацювала пошта, банки, люди отримують доступ до інтернету. Є вже 30 пунктів роздачі гуманітарної допомоги. Понад 20 деокупованим населеним пунктам Херсонщини повернули електрику, – повідомив Президент України у своєму зверненні наприкінці 266-го дня війни. – Миколаївщина – те саме. Повертаємо все, що необхідно для нормального життя. Працюємо, щоб відновити водопостачання Миколаєву. У Снігурівці розпочато виплату пенсій.
Також Володимир Зеленський звернувся до мешканців де окупованих територій: «будь ласка, будьте дуже обережні! Росія хоче вбивати навіть після втечі з нашої землі. Тому потрібно бути дуже уважним. Якщо ви побачите будь-який підозрілий предмет, повідомляйте рятувальникам і поліції. Якщо якусь будівлю ще не перевірили сапери, будь ласка, не заходьте туди самостійно. Якщо якусь дорогу ще не перевірили, будь ласка, оминайте її».


«Ще не бачила жодного російського патріота»: окупанти в полоні вмить стають жертвами війни
«Ще не бачила жодного російського патріота»: окупанти в полоні вмить стають жертвами війни

На Вовчанському напрямку полонені росіяни завжди розповідають, що потрапили на війну обманом або щоб прогодувати власні родини.

«Паляниці», «Нептуни», БЕКі: чорноморський флот рф сьогодні добивали в Новоросійську
«Паляниці», «Нептуни», БЕКі: чорноморський флот рф сьогодні добивали в Новоросійську

Цієї ночі Сили оборони України провели унікальну операцію з ураження військово-морської бази в Новоросійську.

Вранці ворожі БПЛА атакували Київщину, уражено складські приміщення, одну людину поранено
Вранці ворожі БПЛА атакували Київщину, уражено складські приміщення, одну людину поранено

У середу, 12 серпня, вранці російські ударні безпілотники атакували Броварський район Київської області.

Дуже удачливий і дуже тупий: російський штурмовик вирішив погратися з дроном, який не вибухнув
Дуже удачливий і дуже тупий: російський штурмовик вирішив погратися з дроном, який не вибухнув

Пілоти 63-ї механізованої Лиманської бригади зафіксували, як доля помилувала окупанта, але той виявив впертість і загинув.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Зовнішній пілот, оператор БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Розвідник

від 20000 до 120000 грн

Полтава

116-та окрема бригада територіальної оборони

RobotaUa Електрозварник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Olx Розвідник розвідувального відділення

від 55000 до 125000 грн

Житомир, Житомирська область

RobotaUa Водій, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Ужгород

68 окрема єгерська бригада імені Олекси Довбуша