ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Підземні модулі – надійні та теплі  укріплення для військових

Актуальна тема Репортаж
Прочитаєте за: 2 хв. 16 Листопада 2022, 21:49

Наші воїни готуються до зими на передових позиціях фактично цілодобово. Інженерні бригади активно працюють над надійним, грамотним облаштуванням наших позицій. Журналіст АрміяІнформ  спостерігала, як на одній з наших позицій встановлювали  модульні конструкції.

На передній лінії оборони важко встановити подібні модулі. Задіяти інженерну техніку ворог не дасть. Тому на «нулях», наші хлопці як можна глибше вкопуються в землю, добряче укріплюють, утеплюють бліндажі та вміло маскують.

На другій лінії оборони для воїнів створені більш комфортні умови. Інженерні підрозділи, незважаючи на ризик, знаходять можливості облаштовувати для хлопців ось такі модульні (дивіться фото – авт.)

– Модуль добре захищений та компактний. Він опускається у заздалегідь підготовлений рів та засипається землею у декілька шарів землі між якими дерев’яний брус. У разі навіть близького попадання ворожого снаряду така конструкція убезпечить наших військових від загроз, – розповів один з військовослужбовців ЗСУ.

В одному такому модульному блоці може розташовуватись до 6 військовослужбовців. Тут, звісно, встановлена боржуйка, ліжка.

На встановлення одного такого мобільного блоку групі інженерів необхідно кілька днів, в залежності від ситуації. Розпочали цю  роботу вже давно, адже з настанням зими вкопувати такі конструкції буде набагато складніше.

– Працюємо майже без відпочинку, адже розуміємо, що ці мобільні блоки – допоможуть хлопцям відпочивати в теплому та безпечному місці, в перервах між бойовими чергуваннями на передній лінії фронту. Облаштовуємо і сходи, і систему відводу води, щоб у дощові дні не було проблем, – каже військовослужбовець.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить