На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…
На сьогодні з 400 дронів іранського виробництва, випущених по території України, понад 330 були збиті вітчизняними силами оборони. Ворог запускав дрони з території Криму, Херсонської та Запорізької областей, з курської області рф та з білорусі.
Про це сьогодні під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів речник Командування Повітряних Сил Збройних Сил України Юрій Ігнат. Він також нагадав, що, за заявами ГУР МОУ, рф улітку цього року замовила в Ірану 1750 БПЛА.
— Проте замовити це одне, треба ще їх отримати, треба їх довезти і розташувати і, можливо, застосовувати. Ймовірно, що будуть і продовжуватися ці поставки, залежно від низки факторів, — зауважив він.
Також Юрій Ігнат розповів, що збивати іранські дрони можна за допомогою різних засобів: літаки-винищувачі, зенітно-ракетні комплекси Бук-М1, С-300, засобами ППО Сухопутних військ, кулеметами. Тільки потрібно мати ці засоби в потрібний час у потрібному місці.
— Територія України дуже велика, а ворог завдає ударів у різних місцях із різних напрямків, здебільшого з півдня. Тому ми вдячні нашим партнерам із Чехії, які збирають кошти на 15 мобільних кулеметних установок, так званих вбивць «шахедів», для наших сил оборони.
Утім, за словами речника КПС ЗСУ, дальність дії цих установок не надто велика, що ускладнює роботу на величезній території України.
Водночас Юрій Ігнат зазначив, що за допомогою іноземних партнерів Україна значно посилює захист свого повітряного простору.
— Минулого тижня була зроблена заява про передавання зенітних ракетних комплексів середньої дальності NASAMS, які нині в строю і прикривають українське небо. Це гарні новини. Найближчим часом на бойове чергування буде поставлений комплекс Hawk, щодо якого наші воїни набувають спроможностей. Чекаємо і на іншу допомогу від партнерів для посилення українського неба.
@armyinformcomua
У Міністерстві оборони пояснили, яким чином визначаються військово-облікові спеціальності (ВОС), на що вони впливають та як дізнатися свою ВОС.
Контррозвідка Служби безпеки запобігла спробам російських спецслужб здійснити теракти у Дніпрі. У місті затримано 18-річного студента, який на замовлення рф облаштував підпільну лабораторію та виготовляв вибухівку для серії підривів.
З початку цієї доби відбулося 79 бойових зіткнень.
Оператори зенітних БПЛА 16-го армійського корпусу сканують небо, вистежують російські дрони й перехоплюють їх ще до того, як ті встигнуть завдати шкоди.
Служба безпеки задокументувала новий воєнний злочин російських військ на Донеччині — 10 листопада окупанти здійснили спробу штурму Покровська, використовуючи жителів міста як «живий щит».
Підполковник Денис Коновалов виграв золоту медаль на чемпіонаті світу з військово-спортивних багатоборств, який відбувся в польському Вроцлаві.
від 20000 до 120000 грн
Кривий Ріг
4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )
від 23000 до 53000 грн
Степанівка, Сумська область
На даний момент сержантський корпус Збройних Сил України, в який входить понад 250 тисяч сержантів і старшин різних родів і…