ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Зима сповільнить бойові дії на Херсонщині. Але ми використаємо цей час із максимальною користю для ЗСУ» — Олексій Резніков

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 11 Листопада 2022, 10:54

Про це Міністр оборони України заявив у четвер, 10 листопада, інформагентству Reuters. Олексій Резніков зазначив, що росії знадобиться ще не менше ніж тиждень, щоби вивести свої війська з Херсона на лівий берег Дніпра, й що зима сповільнить бойові дії, даючи обом сторонам, що воюють, шанс перегрупуватися.

«Олексій Резніков сказав, що росія має 40 тисяч військових у Херсонській області й, попри оголошення про відступ, у неї все ще є сили і в місті, й навколо міста, та на правому березі величезного Дніпра.

— Не так просто вивести ці війська з Херсона за день-два. Як мінімум (це займе. — Ред.) один тиждень, — сказав Олексій Резніков, зазначивши, що важко передбачити дії росії, і що Київ зосереджений на власному плані деокупації Херсонщини», — зазначає видання.

росія оголосила в середу, що відійде із правого берега Дніпра, включаючи місто Херсон, єдиний обласний центр, який москва захопила після вторгнення в Україну в лютому.

Олексій Резніков, як повідомляє Reuters, також сказав, що такий вихід звільнить сили обох сторін для боротьби в інших місцях, і припустив, що росія може посилити свої підрозділи в сусідній Запорізькій області, яка також була частково окупована протягом кількох місяців.

«Зима сповільнить будь-яку діяльність на полі бою для всіх сторін … Це вигідно для всіх сторін», – сказав Олексій Резніков. Але він передбачає, що Україна вийде з цією паузи сильною, підкріпленою тисячами солдатів, які навчаються, зокрема, в Британії.

«Ми використаємо цей час з максимальною віддачею для наших Збройних Сил, для перегрупування, для оновлення та для ротації», — сказав Олексій Резніков.

Підготувала Ольга Мосьондз

Читайте нас в Telegram
«Малу Токмачку» росіяни знайшли вже й на Сумщині — тепер штурмують Малую Корчаківку
«Малу Токмачку» росіяни знайшли вже й на Сумщині — тепер штурмують Малую Корчаківку

Після нескінченної епопеї з «взяттям» Малої Токмачки російська пропаганда, схоже, знайшла собі нову нав’язливу ідею — тепер уже на Сумщині.

«Альфа» СБУ за два тижні «відмінусувала» понад 4,5 тисячі окупантів
«Альфа» СБУ за два тижні «відмінусувала» понад 4,5 тисячі окупантів

FPV-дрони Центру спецоперацій «Альфа» СБУ продовжують методично «полювати» на російську піхоту вздовж лінії фронту.

На Запоріжжі через російські обстріли загинула людина, ще 21 — поранена
На Запоріжжі через російські обстріли загинула людина, ще 21 — поранена

Російські війська за добу завдали 850 ударів по Запорізькій області. Одна людина загинула, ще 21 — поранена.

«Гра в хованки» з вибухівкою: нацгвардійці показали полювання на російські дрони-«ждуни»
«Гра в хованки» з вибухівкою: нацгвардійці показали полювання на російські дрони-«ждуни»

Оператори БПЛА бригади «Червона Калина» показали, як вистежують і знищують російські дрони-«ждуни».

«Нові літаки залишилися на папері»: росія змушена продовжувати ресурс старих бортів через провал авіапрому
«Нові літаки залишилися на папері»: росія змушена продовжувати ресурс старих бортів через провал авіапрому

росія намагається продовжити ресурс старих пасажирських літаків Sukhoi Superjet 100 після провалу програми «імпортозаміщення» в авіації.

Троє військовослужбовців Нацгвардії отримали звання Героя України
Троє військовослужбовців Нацгвардії отримали звання Героя України

Президент України Володимир Зеленський вручив ордени «Золота Зірка» трьом військовослужбовцям НГУ.

ВАКАНСІЇ
Оператор ПК, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Дрогобич

Військова частина А1546

Радіотелефоніст-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Дніпро

Косівський РТЦК та СП

Командир автомобільного взводу

від 24000 до 54000 грн

Черкаси, Черкаська область

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Ярмолинці, Хмельницька область

Оператор протитанкового відділення, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Начальник зарядно-акумуляторної станції

від 22000 до 22000 грн

Житомир

Військова частина А1724

--- ---