Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…
Військові водолази аварійно-рятувального загону Військово-Морських Сил ЗС України практично щодня в акваторіях Чорноморських портів обстежують кораблі, причальні стінки, ґрунт на наявність підозрілих пристроїв чи пошкоджень.
Один із них — Ілля. Він командир аварійно-рятувальної групи. Розповідає, що в умовах війни в порти можуть проникнути ворожі диверсанти та замінувати важливі об’єкти. Тому робота військових водолазів, без перебільшення, вкрай важлива — вони відповідають за безпеку порту в підводній його частині.
Серед обладнання, яке використовують фахівці загону — автономні водолазні апарати та шланго-водолазне спорядження. Останнє призначене для занурення на глибину до 72 метрів. Віднедавна водолази розпочали експлуатацію підводного дрона, за допомогою якого можна робити пошук та огляд об’єктів під водою на глибині до 150 метрів, не піддаючи загрозі життя та здоров’я людини.
З метою підтримки та вдосконалення професійних навичок особовий склад загону регулярно проводить практичні тренування, а також залучається до різноманітних міжнародних навчань за спеціальністю.
Фото і відео авторів
@armyinformcomua
Група російських окупантів, яка безтурботно та розслаблено посеред білого дня заходила на позицію у напівзруйнованій будівлі, була виявлена аеророзвідкою та повністю знищена ударними дронами.
Правоохоронні органи за сприяння Головнокомандувача ЗСУ викрили у лавах Сил оборони «крота» російських спецслужб.
Колишній моряк та бармен, а нині — штурман екіпажу зенітних FPV-дронів Микола на псевдо «Сокіл» на Вовчанському напрямку полює на ворожі «Орлани» вартістю понад 100 тисяч доларів за допомогою значно дешевших дронів-камікадзе.
У Києві завершено пошуково-рятувальну операцію після вчорашньої ракетно-дронової атаки рф: загальна кількість загиблих становить 28 людей, ще понад 140 — травмовані.
Українські дронарі з 414 окремої бригади ударних безпілотних авіасистем «Птахи Мадяра» помітили на фронті російського штурмовика, який намагався прикинутися «хробаком».
Україна вперше презентує свої безпілотні технології на найбільшій міжнародній виставці авіаційної та аерокосмічної промисловості — Paris Air Show у Франції.
від 22000 до 122000 грн
Львів
216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО
Про одну з моделей повітряних суден, що були перетворені на брухт на ворожих летовищах у перший день нинішнього літа, — літак далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50,…