ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Мешканця Київщини засуджено до 15 років ув’язнення за держзраду

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Листопада 2022, 13:41

За публічного обвинувачення Київської обласної прокуратури суд визнав винним мешканця Київщини у державній зраді в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України). Його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурори у суді довели, що чоловік на початку збройної агресії РФ разом з іншими мешканцями села Перемога Броварського району Київської області створили загін самооборони. Після окупації населеного пункту, він перейшов на бік ворога та повідомив російським військовослужбовцям про 5 односельчан з місцевої самооборони. Також вказав загарбникам організатора загону, зазначивши, що саме він надавав вказівки самооборонівцям про методи знищення російської військової техніки.

В подальшому окупанти взяли цих осіб у полон. Одягнули їм на голови шапки так, щоб вони закривали обличчя, поставили їх до паркану зі зв’язаними за спиною руками та стріляли в їх сторону імітуючи страту. Всіх полонених тримали під вартою до звільнення села.

Досудове розслідування здійснювалося ГУ СБУ у м. Києві та Київській області.

Джерело: Офіс Генерального прокурора України

Читайте нас в Telegram
Посилення ППО, фінансування дронів та обмін даними: Україна та Німеччина готуються до «Рамштайну»

Міністр оборони України Михайло Федоров провів розмову з німецьким колегою Борисом Пісторіусом напередодні засідання у форматі «Рамштайн».

Підпалив автівки військових і сів: на Сумщині до 7 років засуджено юнака
Підпалив автівки військових і сів: на Сумщині до 7 років засуджено юнака

Двадцятирічного жителя Шостки визнано винним у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України шляхом підпалу автівок військових.

Готував підрив залізниці під Києвом: до 15 років тюрми засуджено ексбойовика «ДНР»
Готував підрив залізниці під Києвом: до 15 років тюрми засуджено ексбойовика «ДНР»

Засуджено громадянина України, який воював за терористів з «ДНР», а потім співпрацював зі спецслужбами рф і сприяв підривній діяльності під Києвом.

«Ми втратили 8 коліс, але БТР тягнув на голих дисках»: мехвод «Субарист» розповів про свою службу
«Ми втратили 8 коліс, але БТР тягнув на голих дисках»: мехвод «Субарист» розповів про свою службу

Старший механік-водій БТР 14-ї бригади оперативного призначення «Червона Калина» Нацгвардії з позивним «Субарист» провів уже понад 200 бойових виїздів.

Брати-мінометники: «Локи» та «Юджин» нищать ворога у одному розрахунку
Брати-мінометники: «Локи» та «Юджин» нищать ворога у одному розрахунку

Бойовий шлях братів-прикордонників зійшовся у підрозділі «Шквал».

За два роки знищив батальйон ворога: історія пілота «Бори»
За два роки знищив батальйон ворога: історія пілота «Бори»

Старший групи батальйону безпілотних систем 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка з позивним «Бора» розповів про службу.

ВАКАНСІЇ
Командир відділення у військову частину А4935

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Оператор-дешифрувальник (БпЛА)

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

Водій

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

65 ОМБр

Технік стартового і підйомно-транспортного обладнання, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Кулеметник

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

Стрілець

від 26000 до 130000 грн

Івано-Франківськ

75 окремий батальйон 102 ОБр Сил ТрО

--- ---