ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Повідомлено про підозру колаборантці-активістці, яка ініціативно співпрацювала з рашистами

Новини
3 Листопада 2022, 5:54
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру мешканці Донеччини в добровільному зайнятті громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих функцій у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора, тобто у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України), інформує відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури

«За даними слідства, у вересні 2022 року правопорушниця добровільно погодилась співпрацювати з ворогом та обійняла посаду так званої виконуючої обов’язки «голови адміністрації с. Рубці Краснолиманського району» квазіреспубліки «днр». До її обов’язків входило розпорядження фінансовими ресурсами населеного пункту, здійснення управління в сфері ЖКГ та торгівлі, розпорядження комунальним майном, координація діяльності підприємств, а також організація розселення і надання побутової допомоги військовим рф», – йдеться у повідомленні правоохоронців.

Також колаборантка, використовуючи підконтрольні загарбникам ЗМІ, через мережу Інтернет здійснювала пропагандистські акції на підтримку окупаційної адміністрації рф та формування думки серед населення про її законність і легітимність.

Досудове розслідування здійснюється слідчими СВ за оперативного супроводу ГВ у м. Краматорську 2 управління (з дислокацією у м. Маріуполь) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.

Довідково: 23 вересня 2022 року українські захисники звільнили територію с. Рубці Лиманського району Донецької області від окупаційних військ рф.


«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині
«Усі живі, тільки гусениця злетіла»: механік-водій Abrams розповів, як танк врятував екіпаж на Курщині

Механік-водій американського танка Abrams Павло розповів, як машина витримала підрив на протитанкових мінах у Курській області та врятувала екіпаж.

Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»
Обкрадав продсклади ЗСУ: начальника тилу засудили до 10 років і позбавили звання «майор»

Начальника тилу навчального полку засудили до 10 років ув’язнення за розкрадання продовольства ЗСУ майже на пів мільйона гривень і позбавили звання «майор».

Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів
Мідлстрайк по Маріуполю: «Спартан» знищив російський катер у тилу окупантів

Дрони батальйону Black Sky 3-ї бригади НГУ «Спартан» знищили російський катер у тимчасово окупованому Маріуполі.

Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ
Судитимуть військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм і пішов в СЗЧ

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо військовослужбовця, який жорстоко побив побратима перед строєм, а згодом пішов в СЗЧ

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Інспектор прикордонної служби

від 21000 до 51000 грн

Суми

Державна прикордонна служба України

WorkUa Водій

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

WorkUa Медична сестра, анестезист відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії

від 20000 до 120000 грн

Десна (Чернігівська обл.)

Військова частина А4302

Olx Командир відділення, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

WorkUa Командир саперного взводу

від 130000 до 195000 грн

Вся Україна

42 ОМБр