ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

IT-спеціалісти отримали відзнаки Міністра оборони України за допомогу та сприяння ЗСУ

Регіони
Прочитаєте за: 4 хв. 3 Листопада 2022, 11:02

Відзнаки МО України — медалі «За сприяння Збройним Силам України» — фахівцям інформаційних технологій вручив керівник експертної групи Директорату політик цифровізації, цифрового розвитку, цифрових трансформацій і кібербезпеки у сфері оборони МОУ полковник Олександр Правдивець.

— Компанії SoftServe, Infopulse, ELEKS — наші надійні помічники в розвитку інформаційних комунікаційних систем, — розповів він. — ІТ-спеціалісти надають нам фахові консультації, послуги, обладнання. Таке партнерство — неоціненне для військового відомства. Наша співпраця сприяє зміцненню оборони країни. І ми дуже вдячні нашим колегам за таку серйозну допомогу.

ІТ-компанії допомагають військовим розвивати робототехніку, технології віддаленого керування приладами та застосування безпілотних апаратів.

 

— Війна для нас, як і для всієї України, почалася у 2014 році. Тоді ми всі разом у нашій компанії вирішили, що маємо допомагати Збройним Силам України, — підкреслив член ради директорів компанії ELEKS Петро Коновалов. — Спершу ми допомагали нашій армії як інженери, згодом — як програмісти. Після 24 лютого наш волонтерський рух став ще сильнішим. Ми надаємо фінансову допомогу Міністерству оборони України, продовжуємо співпрацювати як інженери та програмісти. Працюємо над технологіями, які допомагають зберегти життя наших військових і нищити російських окупантів. Разом ідемо до перемоги.

Спільні розробки вже застосовуються на передовій. Також фахівці інформаційних технологій разом із військовими допомагають удосконалити інформаційні системи військового відомства.

— Це завжди добре, коли результати вашої роботи високо оцінюються, вдвічі краще, коли ви робите це для держави — це значить, що ви берете участь у важливій справі для своєї країни, втричі краще, коли ви це робите для Збройних Сил України. Це означає, що ви зміцнюєте безпеку своєї Батьківщини. Ми залишаємося відкритими для запитів армії, — зазначив менеджер компанії Infopulse Іван Коржов.

— Допомагаємо нашій армії фінансово, матеріально та інтелектуально. Двісті п’ятдесят п’ять працівників нашої компанії вирішили захищати свою країну й нині служать у Збройних Силах України. Наша компанія розуміє й підтримує такий вибір. Ми всебічно сприяємо нашим спеціалістам, які стали на захист своєї рідної землі. Надаємо допомогу їм та підрозділам, в яких вони служать. Це обладнання, засоби захисту й речі, які потрібні воїнам під час бойових дій і в побуті на передовій, — розповів старший віцепрезидент компанії SoftServe Юрій Стогній. — Ми давно беремо участь у цілій низці великих волонтерських проєктів та заохочуємо до цього інших. Багато років тому заснували благодійний фонд «Відкриті очі». Його команда втілила в життя чимало корисних проєктів, які слугують суспільству. Отримати відзнаку від МО України — це особливі емоції. Це означає, що наша допомога доходить до тих, кому вона необхідна. Від імені всієї компанії я дякую за це визнання. Ми будемо й далі робити все, що необхідно для підтримки Збройних Сил України.

Також полковник Олександр Правдивець вручив відзнаки науковцям Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки «Львівської політехніки».

— Це честь для наших працівників — допомагати українській армії, — зазначив директор інституту Богдан Стрихалюк. — Науковці відчули, що їхня інтелектуальна праця потрібна у війську, й мотивовані й далі співпрацювати з військовими задля перемоги.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить