ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Дмитро Кулеба показав главам МЗС країн G7 уламок іранського дрона, який атакував Київ

Новини
3 Листопада 2022, 21:45
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час зустрічі глав МЗС країн G7 показав уламок іранського безпілотника, який нещодавно завдав удару по Києву. Про це глава української дипломатії повідомив у Твіттері.

«Під час свого сьогоднішнього виступу на зустрічі міністрів закордонних справ G7 я продемонстрував їм частину безпілотника іранського виробництва, який нещодавно вдарив по Києву. Іран має припинити постачати росії зброю, яка використовується для вбивства українців, або стикнеться з іще більш жорстким світовим тиском і наслідками», – написав Дмитро Кулеба.

Він додав, що попри знеструмлення, яке спричинило порушення зв’язку, йому вдалося звернутися до міністрів закордонних справ G7.

«Ключові теми: енергетичні трансформатори, протиповітряна та протиракетна оборона, танки стандарту НАТО, нова зброя для підтримки наступу України, санкції, відповідальність за злочин агресії проти України», – зазначив міністр.

Нагадаємо, 3-4 листопада у німецькому Мюнстері проходитиме саміт глав МЗС країн G7.

 


Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені
Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені

Окупанти атакували приватний сектор селища Ясна Поляна.

У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами
У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами

У День Української Державності та День хрещення Київської Русі – України Володимир Зеленський вручив воїнам заслужені нагороди.

Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця
Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця

Прокурори Донецької облпрокуратури скерували до суду обвинувальний акт за фактом організації незаконного оформлення медичних документів.

«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі
«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі

На Одещині судитимуть учасників злочинної групи з числа командування військової частини, які оформлювали на службу осіб, які по факту не виколували обов'язки.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Санітарний інструктор

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

WorkUa Оператор-топогеодезист, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

Морська піхота ЗСУ

Olx Старший навідник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Senior Product Support

Вся Україна

Структура цифрової трансформації Сил Оборони

WorkUa Артилерист

від 21000 до 121000 грн

Вся Україна

1 центр рекрутингу Сухопутних військ ЗСУ

RobotaUa Начальник циклової комісії (621 ОНБ)

до 24000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ