ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Вже скоро росії може знадобитись нова хвиля відправки людей на війну — Володимир Зеленський

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Жовтня 2022, 0:07

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що провів кілька нарад із військовими — щодо поточної ситуації на передовій, наших активних дій.

«Сьогодні у ворога звітують про нібито завершення їхньої мобілізації… Про нібито непотрібність нових хвиль відправки громадян росії на фронт. Ми відчуваємо на передовій зовсім інше», — розповів Володимир Зеленський.

Він зазначив, що хоча росія й намагається посилити тиск на наші позиції, використовуючи мобілізованих, але вони настільки погано підготовлені та екіпіровані, настільки грубо застосовуються командуванням, що це дозволяє припустити: вже скоро росії може знадобитись і нова хвиля відправки людей на війну.

«Ми до цього готуємось — готуємось до того, що поточне російське керівництво шукатиме будь-яких нових можливостей, щоб продовжувати війну. Зокрема й завдяки своїм спільникам — в Ірані», — заявив Президент України.

За його словами, саме тому щоденно працюємо з партнерами для того, щоб посилити нашу протиповітряну оборону, інші наші оборонні можливості.

«Слава всім, хто допомагає нам боротись за свободу! Обов’язково повернемо український прапор в усі куточки України!» — сказав Володимир Зеленський.

Читайте нас в Telegram
Ворожі дрони атакували Запоріжжя: є загиблі, поранені діти

Зранку 21 березня російські війська вдарили по Запоріжжю, внаслідок чого двоє людей загинули й дві дитини поранені.

Росія випустила по Україні понад 150 безпілотників
Росія випустила по Україні понад 150 безпілотників

У ніч на 21 березня противник атакував 154 ударними БПЛА типу Shahed, «Гербера», «Італмас» та безпілотниками інших типів.

На фронті за добу відбулось 161 боєзіткнення, найбільше — на Покровському напрямку
На фронті за добу відбулось 161 боєзіткнення, найбільше — на Покровському напрямку

Загалом протягом минулої доби зафіксовано 161 бойове зіткнення.

Гелікоптер і понад 1200 окупантів: у Генштабі ЗСУ назвали втрати росії
Гелікоптер і понад 1200 окупантів: у Генштабі ЗСУ назвали втрати росії

За минулу добу бойові втрати країни-агресора становили 1 240 одиниць особового складу.

Не тільки ґвалтував, але й убивав: засуджено нелюда «с дальокой глубінкі»
Не тільки ґвалтував, але й убивав: засуджено нелюда «с дальокой глубінкі»

Сучасна історія бачила багато виродків, які паплюжили нашу землю та пригнічували народ України.

ВАКАНСІЇ
Фельдшер, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Оператор відділення автоматизації

від 25000 до 65000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Старший оператор протитанкових ракетних комплексів

від 20000 до 120000 грн

Краматорськ

23 ОМПБ 56 ОМПБр

Токар-фрезерувальник

від 20000 до 50000 грн

Черкаси, Черкаська область

Водій кат. В

від 28000 до 36000 грн

Київ

Військова частина А3628

Фельдшер

до 51000 грн

Запоріжжя

8 прикордонний загін

--- ---