ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Україні розроблена модель системи військової освіти, яка мотивує вояків до навчання та кар’єрного зростання

Новини Освіта та наука
Прочитаєте за: 1 хв. 24 Жовтня 2022, 12:52

В ексклюзивному інтерв’ю АрміяInform директор Департаменту військової освіти і науки МО України Володимир Мірненко наголосив, що з огляду на вивчення та аналіз освітніх програм військової освіти навчальних закладів НАТО та держав-членів Альянсу, а також досвіду апробації курсів професійної військової освіти, які започаткували та проводять у ВВНЗ  Міноборони України, розроблена модель системи військової освіти, що забезпечує мотивацію до навчання та кар’єрного зростання військових фахівців. Запропонована система налічує три функціональні складові: вища освіта, професійна військова освіта та підвищення кваліфікації.

— Майбутня система військової освіти в Україні базуватиметься на поєднанні формальної та неформальної освіти з урахуванням вимог стандартів вищої освіти. Формальна освіта охоплює вищу освіту, а неформальна — професійну військову освіту та підвищення кваліфікації. Здобуття рівнів військової освіти (тактичного, оперативного та стратегічного) здійснюватиметься в системі професійної військової освіти, яка буде інтегрована в державну систему освіти, — зазначив Володимир Мірненко.

За словами директора Департаменту військової освіти і науки МО України, трансформація військової освіти торкнеться не тільки Збройних Сил, а й усіх складових Сил оборони.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Ворог прагне йти на Харків: наміри окупантів на півночі області не змінились
Ворог прагне йти на Харків: наміри окупантів на півночі області не змінились

Наміри окупантів у Харківській області на північ від обласного центру залишаються незмінними — окупанти прагнуть захопити Липці, а потім йти на Харків.

Коли дрони працюють як єдиний механізм: у 7-му корпусі показали результати Координаційного центру БпС
Коли дрони працюють як єдиний механізм: у 7-му корпусі показали результати Координаційного центру БпС

Понад місяць у смузі оборони 7-го корпусу швидкого реагування ДШВ працює Координаційний центр безпілотних систем, який об’єднав екіпажі різних родів військ і суттєво скоротив шлях від виявлення цілі до її знищення.

На Чернігівщині окупанти вдарили по машині швидкої допомоги, поранені медики
На Чернігівщині окупанти вдарили по машині швидкої допомоги, поранені медики

Вчора російські війська завдали удару по медиках у населеному пункті Семенівка Чернігівської області. Вони поверталися з виклику, коли автівку атакував ворожий дрон.

Армійці вибороли чотири медалі на міжнародних змаганнях Європейського кадетського циклу з фехтування
Армійці вибороли чотири медалі на міжнародних змаганнях Європейського кадетського циклу з фехтування

Представники Центрального спортивного клубу Збройних Сил України успішно виступили на міжнародних змаганнях Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах, що відбулися у місті Шаморін (Словацька Республіка).

Міноборони поновило права понад 2700 військовослужбовців та членів їхніх родин у 2025 році
Міноборони поновило права понад 2700 військовослужбовців та членів їхніх родин у 2025 році

У 2025 році Головне управління захисту прав військовослужбовців (ГУЗПВ) опрацювало понад 7 600 звернень та запитів від українських захисників та їхніх родин.

ВАКАНСІЇ
Водій-машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 22000 до 122000 грн

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Пиляр, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Інспектор прикордонної служби, кухар

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Гранатометник

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Штурман-військовослужбовець

від 24000 до 50000 грн

Одеса, Одеська область

Стрілець-санітар 155 батальйону територіальної оборони

від 21000 до 54000 грн

Степанівське, Сумська область

--- ---