ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Усюди, куди росія принесла смерть і деградацію, ми повертаємо нормальне життя – Володимир Зеленський

Новини
Прочитаєте за: 4 хв. 23 Жовтня 2022, 21:17

Бажаю здоров’я, шановні українці!

Сьогодні вже можемо прозвітувати, що в усіх наших регіонах, які стали мішенню вчорашньої російської терористичної атаки, відновлено технічну можливість постачання електрики.

Я дякую кожному й кожній, хто працював без упину, щоб дати людям світло.

Звичайно, у багатьох містах і районах нашим енергокомпаніям доводиться застосовувати графіки стабілізаційних відключень. Це робиться для того, щоб у всіх наших людей був доступ до енергії – в умовах, коли її виробництво неможливе у достатньому обсязі.

Відновити зруйновані ударами терористів енергообʼєкти – це значно довша і складніша справа. Але з часом ми і це забезпечимо. З часом…

Цей час потрібно пройти. Тому і сьогодні, і надалі, як і раніше, слід дуже свідомо споживати електрику. Будь ласка, не забувайте обмежувати використання непотрібної та енергозатратної техніки.

Окремо хочу звернутися до очільників громад і мерів наших міст: будь ласка, слідкуйте, щоб енергія не витрачалась даремно. Нині точно не час для яскравих вітрин та вивісок. Потрібно дуже ощадливо ставитися до енергоспоживання в публічному просторі.

Продовжується відновлення і на деокупованій території. Щодня я отримую нові звіти про підключення до газу, води, електрики сотень домогосподарств у звільнених районах. Зокрема, лише за сьогодні і лише у двох районах Харківської області 346 абонентів – знову з газом. Місто Вовчанськ – іще 750 абонентів з електрикою. Місто Ізюм – іще 300 абонентів з електрикою. Це постійна робота, яка не припиняється жодного дня і триває на усій звільненій території України.

Усюди, куди Росія принесла смерть і деградацію, ми повертаємо нормальне життя. Саме це – про українців. Там, де Україна, – ніколи не знищується життя. А ось там, де і куди приходить Росія, вона всюди залишає по собі масові могили, катівні, зруйновані міста й села, заміновану землю, знищену інфраструктуру, природні катастрофи.

Тому, коли сьогодні російський міністр оборони влаштовує телефонну карусель і обдзвонює іноземних міністрів із розповідями про так звану брудну ядерну бомбу, усі все добре розуміють. Розуміють, хто є джерелом усього брудного, що тільки можна уявити у цій війні.

Це Росія влаштувала шантаж радіаційною катастрофою на Запорізькій АЕС.

Це траєкторія російських ракет пролягає зокрема над українськими атомними об’єктами.

Це російські військові замінували дамбу й агрегати Каховської ГЕС і шантажують їхнім підривом.

Це Росія використовує фосфорні боєприпаси, заборонені протипіхотні міни та увесь спектр озброєнь проти цивільної інфраструктури.

Україна – це завжди про відновлення. Завжди про життя. І якщо хтось і може застосувати ядерну зброю в нашій частині Європи, то це лише один субʼєкт – і цей субʼєкт як раз і наказав товаришу Шойгу кудись там телефонувати.

Якщо Росія телефонує і розповідає, що нібито Україна щось готує, то це означає одне: Росія вже все це і підготувала. Вважаю, що зараз світ повинен максимально жорстко відреагувати. Якщо Росія підготувала чергове підняття ставок і черговий ескалаційний крок – вона вже зараз, превентивно і до будь-якого нового свого «бруду», має побачити, що світ це не проковтне.

Навіть вже сама російська погроза ядерною зброєю – і тим більше проти нашої держави, яка віддала свій ядерний арсенал під обіцянки безпеки з боку найбільших ядерних держав, – це підстава і для санкцій, і для ще більшого посилення підтримки України. Бо чим міцніше нас підтримують, тим швидше закінчиться ця війна і будь-які можливі російські погрози. Коли держава-терорист піднімає ставки, вона повинна відчути, що це – не спрацює.

На тижні, що починається, це буде завданням номер один для нашої дипломаті – пояснювати, що відбувається. І я впевнений: світ буде з нами. Світ зрозуміє.

Дуже важливо, що сьогодні з нашого порту вийшло вже шосте судно з продовольством, яке зафрахтоване в межах Всесвітньої продовольчої програми ООН. Це судно прямує до Ємену, з пшеницею. Ефіопія, Ємен і Афганістан – це три країни, що вже отримали продовольство завдяки нашому експорту і продовольчій програмі ООН.

Саме такі програми – це те, про що ми в Україні думаємо. Як допомогти вийти з кризи – а не як створити кризу. Як допомогти вирішити проблему – а не як загнати когось в проблему. Як відновити зруйноване – а не зруйнувати ще більше.

Це те, що відрізняє Україну від Росії. Це те, завдяки чому ми зрештою переможемо. Бо ми воюємо і працюємо заради життя.

Слава Україні!
Джерело: Офіс Президента України

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
По-королівськи, з двигуном від Rolls-Royce: у Німеччині представили зенітний танк вогневої підтримки
По-королівськи, з двигуном від Rolls-Royce: у Німеччині представили зенітний танк вогневої підтримки

Німецький виробник бронеозброєння FFG презентував нову бойову машину Condor, яка поєднує функції панцерника вогневої підтримки і зенітного танка.

Росіяни готують новий масований удар — Володимир Зеленський
Росіяни готують новий масований удар — Володимир Зеленський

Найближчими днями росія може здійснити масовану атаку на Україну.

«Побачив — знешкодив — поїхав далі»: бійці 141 бригади ліквідували FPV-«ждуна» просто на дорозі
«Побачив — знешкодив — поїхав далі»: бійці 141 бригади ліквідували FPV-«ждуна» просто на дорозі

Військовослужбовці 141 окремої механізованої бригади під час руху пікапом виявили на дорозі ворожий FPV-дрон, залишений у засідці.

Бійці з «Хартії» встановили контроль над будівлею міської ради Куп’янська
Бійці з «Хартії» встановили контроль над будівлею міської ради Куп’янська

Воїни Розвідувально-ударної групи 4-го батальйону бригади «Хартія» встановили державний прапор України над будівлею мерії в центрі Куп’янська.

Системний підхід до безбар’єрності: результати навчальної поїздки української делегації до Відня
Системний підхід до безбар’єрності: результати навчальної поїздки української делегації до Відня

Перша леді України Олена Зеленська взяла участь у нараді з презентації результатів навчальної поїздки української делегації до Відня. Представники України вивчали досвід управління питаннями безбар’єрності на державному й муніципальному рівнях.

ВАКАНСІЇ
Водій військовослужбовець

від 21000 до 121000 грн

Харків

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Технік служби захисту інформації

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

Водій стрілець господарчого відділення

від 21000 до 51000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Стpілець-зенітник, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 23000 до 73000 грн

Болград, Одеська область

Фельдшер

від 51000 до 51000 грн

Запоріжжя

Державна прикордонна служба України

--- ---