ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Військовослужбовці Сил територіальної оборони ЗСУ вперше створили художню стрічку

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 21 Жовтня 2022, 15:01

Уперше з початку широкомасштабного наступу росії на Україну створена художня стрічка про події зими та весни 2022 року. 98 відсотків знімальної групи становлять воїни Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Прем’єра трейлера запланована на 27 жовтня.

Про це повідомив полковник Олексій Дмитрашківський, начальник служби зв’язків з громадськістю Сил ТрО ЗСУ.

«Прийшов час розповісти, чим займався місяць своєї служби. Ми з колегами вперше знімали неймовірно цікавий проєкт. Це художній фільм, який складається з трьох новел… Це дійсно перший художній кінопроєкт, який знято Силами ТрО ЗСУ», — написав він.

Події стрічки засновані на реальних подіях. Зйомки відбувалися на реальних локаціях, на позиціях, де зовсім нещодавно йшли дуже жорстокі бої, за 10–15 кілометрів від російського кордону.

«98 відсотків групи — це бійці Сил територіальної оборони, які в минулому мали пряме відношення до кінематографу. Тобто вдалось зібрати не просто однодумців, а й справжніх професіоналів, які з початку широкомасштабної війни стали до оборони своєї країни. Деякі учасники, зокрема актори, приїхали на зйомки прямо з передової (з нуля)», — написав Олексій Дмитрашківський.

У планах — продовження зйомок фільмів. «Адже реальних історій і невигаданих героїв у ТрО ЗСУ дуже багато», — зазначив полковник Олексій Дмитрашківський.

Читайте нас в Telegram
Від ідеї до бою: як Україна розвиває оборонні технології зі штучним інтелектом

На платформі Brave1 зареєстровано понад 300 розробок, а більш як 70 систем на основі ШІ та комп’ютерного зору вже використовуються на фронті.

Генштаб ЗСУ: Противник два рази намагався поліпшити своє становище в напрямку Новоплатонівки
Генштаб ЗСУ: Противник два рази намагався поліпшити своє становище в напрямку Новоплатонівки

Від початку доби агресор 54 рази атакував позиції Сил оборони.

Автономні вогневі точки і наведення дронів: як штучний інтелект використовують на полі бою
Автономні вогневі точки і наведення дронів: як штучний інтелект використовують на полі бою

Штучний інтелект уже залучений у виконанні реальних бойових задач на всіх рівнях — від тактичного до стратегічного.

Українські пілоти знищили ТОС-1А «Сонцепьок» вартістю близько $15 млн
Українські пілоти знищили ТОС-1А «Сонцепьок» вартістю близько $15 млн

У ТОТ Запорізької області 18 квітня українські бійці знищили російську важку вогнеметну систему залпового вогню ТОС-1А «Сонцепьок».

«Опонент працює масштабно»: на Куп’янському напрямку росіяни атакують дронами та артилерією
«Опонент працює масштабно»: на Куп’янському напрямку росіяни атакують дронами та артилерією

На Куп’янському напрямку російські війська активізують використання БПЛА, а також системно атакують артилерією.

У Криму воїни СБУ уразили три російські кораблі й резервуари з паливом
У Криму воїни СБУ уразили три російські кораблі й резервуари з паливом

Бійці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ провели комплексну операцію на ТОТ АР Крим, під час якої уразили одразу три військових кораблі рф.

ВАКАНСІЇ
Зв’язківець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Розвідник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Водій автомобільної групи

від 23000 до 23000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Водій-електрик (ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Майстер, технік з ремонту та обслуговування військових БПЛА

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Лікар медичного пункту, офіцер

від 55000 до 125000 грн

Ужгород, Закарпатська область

--- ---