ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Введення воєнного стану» по-путінськи — узаконення мародерства окупованих територій

Blogger pool
19 Жовтня 2022, 17:16
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google
Ілюстративне фото

Указ путіна, щодо введення воєнного стану на тимчасово окупованих українських територій є ознакою відчайдушного пошуку режиму виходу зі стратегічної пастки, в котру потрапила російська федерація після початку спеціальної воєнної операції в Україні та всіх ознак щодо можливої поразки в ній.

Після абсолютно незаконної анексії українських територій, та генерування наративу, що мовляв це вже суто «исконные русские земли», путінський режим намагатиметься розставити ідеологічні акценти у власному суспільстві, що це вже ніяка не спеціальна воєнна операція, а «отечествення война», «враг у варот», «вставай страна огромная», а «укронацисти» під егідою колективногоо, імперського Заходу/НАТО під егідою США готові дійти мало не до сахаліну та поневолити «богоизбранный» російський народ.

Це єдина зрозуміла для тиранічного режиму пропагандистська схема для утримання власного народу в покорі перед воєнним та економічним колапсом, котрий насувається на росію.

Варто звернути увагу на дві цікаві деталі:

Перше — пункт указу про вилучення майна з подальшою компенсацією, насправді ніщо інше, як узаконений грабунок на окупованих територій.

Друге — саме 19 жовтня 1941 року при спробі облоги нацистами москви було прийнято рішення про переведення міста в режим облоги. Такий «символізм» є свідченням повної неадекватності оцінки ситуації вищим військово-політичним керівництвом росії.

В сухому залишку — на хід російсько-української війни даний маневр жодним чином не вплине.


«Приказ — здесь умереть?»: окупант впав в істерику на фронті
«Приказ — здесь умереть?»: окупант впав в істерику на фронті

На Запорізькому напрямку росіянин зі складу 36-ї мотострілецької бригади зс рф поскаржився командуванню на критичні умови та відсутність забезпечення.

Зачистили посадку від окупантів: бійці «Люті» зірвали спробу рф закріпитися на Костянтинівському напрямку
Зачистили посадку від окупантів: бійці «Люті» зірвали спробу рф закріпитися на Костянтинівському напрямку

Бійці бригади «Лють» зірвали чергову спробу російських штурмовиків закріпитися на Костянтинівському напрямку та створити умови для подальшого наступу.

«Жирна» ціль»: воїни «Чорного лісу» вистежили та знищили ворожий ЗРК вартістю $45 млн
«Жирна» ціль»: воїни «Чорного лісу» вистежили та знищили ворожий ЗРК вартістю $45 млн

Бійці «Чорного лісу» вполювали зенітно-ракетний комплекс «Бук-М3» російських окупаційних військ.

«Попереду мене розірвало товариша»: полонений окупант розповів, як усвідомив, що він смертник
«Попереду мене розірвало товариша»: полонений окупант розповів, як усвідомив, що він смертник

Полонений російський штурмовик розповів про свої враження від участі в одному з м’ясних штурмів, в який його відправило командування.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Радіотехнік (БПЛА, ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

WorkUa Оператор ПТРК

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

RobotaUa Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Львів

Державна прикордонна служба України

WorkUa Рекрутер відділу рекрутингу

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Olx Оператор БпЛА квадракоптерного типу

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

WorkUa Черговий відділу управління службою, військовослужбовець

від 25000 до 70000 грн

Харків

Військова частина 9951 ДПСУ

ПУБЛІКАЦІЇ
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська
«СЗЧ — теж не вихід»: як «Ніка» знайшла бажану посаду і повернулася до війська

Саме такою можливістю скористалася військовослужбовиця 152-ї окремої єгерської бригади з позивним «Ніка». Про свій військовий шлях та повернення до війська вона розповіла кореспонденту АрміяInform. Бажання…