ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За період масованих ракетних обстрілів рф України ДСНС ліквідувало 120 пожеж та врятувало понад 750 людей

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Жовтня 2022, 15:51
Олександр Хорунжий

Про це повідомив під час брифінгу «Ліквідація наслідків терористичних атак на об’єкти критичної інфраструктури» у Military Media Center речник Державної служби України з надзвичайних ситуацій полковник служби цивільного захисту Олександр Хорунжий.

– За період 7 по 18 жовтня було здійснено понад 2200 виїздів, зокрема, відповідно до наших виїздів, до нашої роботи активно залучалися і аварійні служби енергетики, газу та водопостачання, комунальні служби та волонтери. Ліквідовано понад 120 пожеж. Врятовано близько 750 осіб. Надавалась допомога енергетикам у розвантаженні трансформаторів із застосуванням інженерної техніки ДСНС в окремих регіонах, – розповів Олександр Хорунжий. – Наразі запущено 27 генераторів для того, щоб забезпечити енергоживленням об’єкти критичної інфраструктури і, зокрема, соціальні об’єкти, такі – як лікарні, виробничі будівлі й таке інше.
За його словами, всі заходи з ліквідації наслідків обстрілів та сталого функціонування об’єктів критичної інфраструктури здійснюються ДСНС у тісній взаємодії з іншими складовими сектору безпеки і оборони.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Розділяй і володарюй — четверо російських штурмовиків полетіли у вирій після влучних скидів
Розділяй і володарюй — четверо російських штурмовиків полетіли у вирій після влучних скидів

Оператори батальйону безпілотних систем «Чорний Стриж» 103-ї бригади ТрО імені митрополита Андрея Шептицького розбомбили ворожу штурмову групу.

Окупанти хочуть взяти Покровськ у «клешні», підрив іноземних найманців, полонені Часового Яру: стрім
Окупанти хочуть взяти Покровськ у «клешні», підрив іноземних найманців, полонені Часового Яру: стрім

росіяни намагаються оточити Покровськ та Мирноград — бійці 7 корпусу ДШВ їх ліквідовують.

Право на додаткові відпустки для військовослужбовців і чи зберігається оплата: роз’яснення від МОУ
Право на додаткові відпустки для військовослужбовців і чи зберігається оплата: роз’яснення від МОУ

Міноборони уточнює умови надання додаткових відпусток та пояснює, хто і на яких умовах може скористатися додатковими днями відпочинку.

У Криму «Примари» ГУР уразили ворожий «панцирь», радар і десантний катер
У Криму «Примари» ГУР уразили ворожий «панцирь», радар і десантний катер

Фахівці спецпідрозділу ГУР «Примари» продовжують методично розбирати оборону росіян на тимчасово окупованому півострові.

«У майстернях ремонтують, зброю тюнінгують» — Сили безпілотних систем проводять масштабний набір
«У майстернях ремонтують, зброю тюнінгують» — Сили безпілотних систем проводять масштабний набір

Сили безпілотних систем ЗСУ посилюють свій тил. Саме тому рекрутують «людей з руками».

Як готують кібервоїнів і майбутніх офіцерів: про навчання у ВІТІ
Як готують кібервоїнів і майбутніх офіцерів: про навчання у ВІТІ

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (ВІТІ) розповіли про підготовку майбутніх офіцерів, їхнє навчання та забезпечення.

ВАКАНСІЇ
Санітарний інструктор, фельдшер

від 20500 до 22000 грн

Дніпро

26 окрема Дніпровська бригада

Лікар медичного пункту

від 27800 до 30270 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Дрогобич

Військова частина А1546

Військовослужбовець за контрактом

від 21000 до 100000 грн

Погребище

4 відділ Вінницького РТЦК та СП

Міноментник

від 21000 до 121000 грн

Київ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Водій категорії С+ (ЗСУ) вся Україна, На контракт

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

--- ---