ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

росіяни розуміють, що на їхню країну очікує крах – представник ГУР МОУ

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 18 Жовтня 2022, 13:36

Представник ГУР МО України Андрій Черняк в коментарі «РБК-Україна» розповів про можливість народних повстань та повалення влади путіна.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Зараз будь-який переворот у росії неможливий. Система там побудована так, що люди у владі зацікавлені в збереженні існуючого стану речей. Вони мають свої статки, своє бачення світу. Серед них є притомні люди, які розуміють всю критичність ситуації, що зараз склалася в Росії. Але вони ніколи не стануть рупором якихось зрушень. Ті, хто іншої думки – їх або знищують, або вони надто залякані, щоб іти на якісь кардинальні дії», – сказав Андрій Черняк.

За словами представника воєнної розвідки України, є ймовірність, що в росії може піднятися вулиця. «Це відбудеться тоді, коли кількість загиблих на війні буде не десятки, а сотні тисяч. Народ поки що теж зомбований пропагандою і заляканий силовиками. Усі розуміють, що усі рішення одноосібно ухвалює єдина особа. Люди можуть жити в злиднях, але вони все одно не підуть проти свого царя. А от коли буде сотні тисяч трупів – це вже буде інша ситуація», – додав представник ГУР МО України.

Як зазначив Андрій Черняк, люди в росії, які тісно співпрацюють з воєнною розвідкою України – «вони притомні, адекватні і розуміють, що на їхню країну очікує крах”.

«Але водночас вони не можуть змусити себе ініціювати щось на кшталт внутрішнього перевороту. Вони чекають на вулицю. Коли підніметься вулиця, тоді до бунтів приєднаються й представники правлячої “верхівки”. У всіх структурах, у кожному міністерстві є люди, які готові доєднатися до цього процесу. Коли їхній “корабель” буде справді йти на дно, знайдеться чимало тих, хто відхреститься від путіна», – підсумував представник ГУР МО України.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Україна та Британія підписали декларацію про поглиблення співробітництва у сфері безпеки та оборонної промисловості
Україна та Британія підписали декларацію про поглиблення співробітництва у сфері безпеки та оборонної промисловості

Президент України Володимир Зеленський та прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер підписали декларацію про поглиблення співробітництва в оборонній сфері.

Масований штурм на захід від Покровська: окупанти намагалися прорватися на 14 мотоциклах
Масований штурм на захід від Покровська: окупанти намагалися прорватися на 14 мотоциклах

Підрозділи окупаційних російських військ 17 березня здійснили спробу масованого штурму на захід від Покровська, але Сили оборони зупинили ворога.

Памʼяті навідника, сержанта Олександра Мамасуєва (позивний «Мамас»)
Памʼяті навідника, сержанта Олександра Мамасуєва (позивний «Мамас»)

Був світлою людиною, опорою для сімʼї та прикладом для побратимів.

За добу підрозділи СБС уразили танк та ліквідували близько 300 окупантів
За добу підрозділи СБС уразили танк та ліквідували близько 300 окупантів

Протягом доби підрозділи угруповання Сил безпілотних систем уразили/знищили 1207 цілей противника.

П’ятеро людей постраждали внаслідок російської атаки на Золочів
П’ятеро людей постраждали внаслідок російської атаки на Золочів

Вночі російські війська завдали удару безпілотником по житловому сектору селища Золочів Богодухівського району Харківської області.

ВАКАНСІЇ
Гранатометник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Бойовий медик

від 20000 до 120000 грн

Кривий Ріг

Арей, окремий штурмовий батальйон

Санітарний інструктор 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 21000 до 54000 грн

Степанівка, Сумська область

Водій-електрик, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Радіотелеграфіст у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Штурмовик, стрілець (ЗСУ)

від 40000 до 120000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

--- ---