ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

На телеграм-бот stop_russian_war надійшло більш ніж 100 000 повідомлень від українців

Новини
18 Жовтня 2022, 20:49
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Телеграм-бот t.me/stop_russian_war_bot, створений СБУ на початку повномасштабного вторгнення рф, отримав більше 100 тисяч повідомлень від українців. Це дозволило знищити сотні одиниць ворожої техніки і навіть ліквідувати декількох російських генералів.

Про це в інтерв’ю проекту «Ми-Україна» розповів начальник Департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк.

«Через наш бот надійшло понад 100 тис. повідомлень про переміщення ворога! Ми уточнювали та перевіряли цю інформацію через агентурні можливості, операторів БПЛА та дронів, порівнювали з даними з супутників і пересилали до артилерії ЗСУ. В результаті – багато сотень результативних влучань по великим колонам техніки, знищено не одного генерала рф», – повідомив Ілля Вітюк.

За його словами, такий результат став можливий завдяки мужності та спротиву звичайних українців, які ризикуючи своїм життям, фотографували та надсилали інформацію.

Також кіберфахівець нагадав, що на цей бот можна повідомляти дані про колаборантів, злочини, пов’язані із фейковими референдумами рф на тимчасово окупованих територіях, факти мародерства та воєнні злочини. «Інформація одразу потрапляє до слідчих. Таким чином, ми з вами разом забезпечуємо, щоб всі злочинці були покарані», – резюмував Ілля Вітюк.

Сам бот забезпечує анонімність користувача, який надав інформацію.

Джерело: Служба безпеки України


До Сибіру дістане: кодифіковано БПЛА «Довбуш Т40» із дальністю понад 2 000 км
До Сибіру дістане: кодифіковано БПЛА «Довбуш Т40» із дальністю понад 2 000 км

Міністерство оборони України кодифікувало вітчизняний безпілотник «Довбуш» із дальністю понад 2 000 км.

Три доби пішки під прицілом ворожих дронів: як військові 141 ОМБр виводили цивільних з епіцентру боїв
Три доби пішки під прицілом ворожих дронів: як військові 141 ОМБр виводили цивільних з епіцентру боїв

Троє бійців 141-ї окремої механізованої бригади успішно вивели чоловіка та жінку з Донеччини, які втратили будинок та опинилися в епіцентрі боїв.

Сили оборони уразили місце зберігання та засоби управління ворожими БПЛА
Сили оборони уразили місце зберігання та засоби управління ворожими БПЛА

Минулої ночі українські війська завдали удару по низці важливих військових цілей російських окупаційних сил.

Ізоляція росіян на Купʼянському напрямку: десантники 77-ї бригади знищили десятки одиниць техніки
Ізоляція росіян на Купʼянському напрямку: десантники 77-ї бригади знищили десятки одиниць техніки

Воїни підрозділів БпС 77-ї ОАеМБр 7-го корпусу ДШВ уразили 38 одиниць ворожої техніки, зокрема артилерію та вантажний автотранспорт.

ВАКАНСІЇ
Olx Військовослужбовець. Оператор БПЛА

від 20100 до 120100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Помічник військового коменданта

від 25000 до 25000 грн

Подільськ

Комендатура військових сполучень залізничної станції Подільськ

Olx Офіцер групи безпілотних систем штабу

від 50000 до 150000 грн

Дніпро

Військова частина А7221

WorkUa Оператор РЛС

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

WorkUa Інженер БПЛА

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

WorkUa Військовий капелан

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328