ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Командувач Сухопутних військ разом з очільниками Луганської й Донецької ОВА погасили нову марку

Новини
14 Жовтня 2022, 16:05
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На Сході України у День захисників і захисниць відбувся захід, під час якого командувач  Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський разом з Сергієм Гайдаєм і Павлом Кириленком погасили нову патріотичну марку від Укрпошти «Слава Збройним Силам України!».

Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Телеграм-каналі.

Крім того, очільники Луганської і Донецької ОВА привітали зі святом командувача Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковника Олександра Сирського та у його особі – усіх військовослужбовців, які нині тримають оборону України.

Марка «Слава Збройним Силам України!» вийшла в обіг до Дня захисників і захисниць України. Частину прибутку від її продажу буде спрямовано на потреби війська.


Десантники 77-го корпусу знищили ворожу РСЗВ
Десантники 77-го корпусу знищили ворожу РСЗВ

На Куп’янському напрямку десантники 77 окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади спалили реактивну систему залпового вогню росіян.

Екскомандира 155-ї бригади взяли під варту у справі про викрадення та вбивство двох братів на Київщині
Екскомандира 155-ї бригади взяли під варту у справі про викрадення та вбивство двох братів на Київщині

Колишнього командира 155-ї бригади, якого підозрюють в організації викрадення та вбивства двох братів, суд відправив під варту без права внесення застави.

Уряд звільнив заступника міністра оборони з питань євроінтеграції
Уряд звільнив заступника міністра оборони з питань євроінтеграції

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про звільнення Сергія Боєва з посади з питань європейської інтеграції.

«Ну де зек, а де розвідка?»: полонений окупант розповів, як росія кидає в’язнів на передову
«Ну де зек, а де розвідка?»: полонений окупант розповів, як росія кидає в’язнів на передову

Колишній ув’язнений Ельдар Шакіров заявив, що росія без підготовки відправляє засуджених на передову, а командири ставляться до них як до витратного матеріалу.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Інспектор прикордонної служби (військова служба)

до 20000 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Olx Начальник pадіостанції (мала потужність), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

RobotaUa Медична сестра, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Інженер БПЛА

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Olx Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Хмельницький та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Хмельницький, Хмельницька область

Olx Старший технік, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область