За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…
Заслужений академічний оркестр України Зразково-показовий оркестр Збройних Сил України повернувся з концертного туру по Вінницькій області. Тривав тур під назвою «Час обрав нас» 5 днів та охопив майже всю Вінниччину. Військові музики побували з потужними цікавими концертами в Тульчині, Немирові, Брацлаві, Крижополі, Барі, Жмеринці, Бохониках та Гайсині. Щоправда, через ракетний терор російських окупантів у п’ятий день гастролей два виступи, один із яких мав відбутись у Вінницькій обласній філармонії, довелося скасувати, аби нікого не наражати на небезпеку. Утім, більшість концертів усе ж відбулися, і військові музиканти встигли подарувати чудовий настрій та позитивні емоції тисячам військових та цивільних мешканців області.
— У всіх населених пунктах під час концертів ми зустрічали неймовірну підтримку глядачів як серед військових, так і серед цивільного населення, — розповідає начальник оркестру — художній керівник полковник Ігор Биковський. — Загалом ми охопили аудиторію десь близько трьох тисяч глядачів.
У репертуарі концертної бригади оркестру — відомі українські пісні патріотичного напрямку, які дуже актуальні нині. Це музика, яка мотивує, музика, яка об’єднує. Серед них і «Байрактар», і оновлена «Ой у лузі червона калина», і пісні Скрябіна. Тож під час виступів глядачі підспівують практично кожну пісню. Військові митці кажуть, що дуже часто емоції в залі просто вражали їх — глядачі різного віку плакали, сміялись, підтримували гучними оплесками та викриками «браво».
— Дуже вразила реакція на виступи діточок! — додає офіцер. — Вони завжди підтанцьовують, підспівують, обіймають артистів! У Немирові так обіймали солістку, що на радощах ледь не збили її з ніг, і нашому барабанщику Андрію Гриценку довелось іти на допомогу, щоб визволити Анну Хабарову з приємного полону.
Вже традиційно під час кожного концерту хвилиною мовчання артисти та глядачі вшановують загиблих Героїв. А у фіналі — як символ нашої незламності — виконують Державний Гімн України!
А ще під час одного з концертів місцеві благодійники збирали кошти на автомобілі для наших захисників.
Взагалі, колектив оркестру великий і об’єднує музикантів, які родом майже з усієї України, тож майже в кожному з турів хтось із артистів потрапляв на свою малу батьківщину. Не став винятком і цей тур, адже Вінниччина — батьківщина начальника, художнього керівника оркестру полковника Ігоря Биковського. Військові музики виступили, зокрема, і в Тульчині, місті, в якому Ігор Петрович у 1994 році закінчив училище культури (нині — Тульчинський фаховий коледж культури). Прийшли на концерт і його перші викладачі, які були дуже раді бачити свого випускника.
Журналістові АрміяInform також розповіли, що наразі триває й тур іншої концертної бригади у складі фольклорного гурту «Святовид» та солістів Заслуженого академічного Зразково-показового оркестру Збройних Сил України східними регіонами нашої держави. З міркувань безпеки військові митці не деталізують місця проведення виступів.
За весь час широкомасштабного вторгнення концертні бригади Зразково-показового оркестру Збройних Сил України провели близько 500 заходів та відвідали 16 областей. Артисти підіймали бойовий дух військових, воїнів територіальної оборони, дарували свою творчість переселенцям, людям, які ховалися в бомбосховищах та метро. Кожен воює на своєму фронті, утім, якщо буде потрібно, вони також візьмуть у руки автомати. Наразі ж їхня зброя — це музика, нею вони піднімають бойовий дух усім українцям.
@armyinformcomua
Підрозділ військовослужбовця на позивний «Боксер» із 429 окремого полку безпілотних систем «Ахіллес» за допомогою дронів захопив у полон окупанта.
Проєкт Міністерства оборони України «Контракт 18-24» розширюється, і тиждень тому було збільшено перелік штатних посад рядового складу, за якими укладається контракт про проходження військової служби.
На столі в бліндажі — паска та крашанки, у слухавках — вітання від рідних «Христос Воскрес!», а за стінами укриття — невщухаючі звуки ворожої артилерії. Так зустріли Великдень бійці розрахунку гаубиці Д-30 бригади Національної гвардії «Спартан» на Покровському напрямку. Оголошене окупантами так зване «перемир’я» для них одразу було порожнім звуком, і ніч лише підтвердила їхній скепсис.
Прем'єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре та міністр фінансів Єнс Столтенберг зустрінуться з президентом США Дональдом Трампом у Вашингтоні 24 квітня.
Міністерство оборони України спільно з Генеральним штабом ЗСУ розпочали підготовку до впровадження військової версії автоматизованої системи управління оборонними ресурсами — SAPDefence & Security, що використовується більшістю армій НАТО.
У небі над Україною 20 квітня відбулася справжня повітряна сповідь для російського «Форпоста». Безпілотник-розвідник і носій ракет та КАБ-20, вартістю близько 7 мільйонів доларів, отримав святковий «пасхальний подарунок» від народних винищувачів 414 окремої бригади безпілотних систем «Птахи Мадяра».
від 20000 до 120000 грн
Деражня
Третій відділ Хмельницького РТЦК та СП
від 21000 до 21000 грн
Черкаси
Головний центр підготовки особового складу ДПСУ ім. генерал-майора Ігоря Момота
За пів століття виробництва кількість випущених «Бойових Соколів» упевнено наближається до 5 тисяч. Винищувач перебував і продовжує перебувати на озброєнні…