ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Головнокомандувач Литовської Республіки відвідав місця скоєння воєнних злочинів рф на Київщині

Новини
7 Жовтня 2022, 23:22
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Відбувся офіційний візит в Україну делегації Збройних Сил Литовської Республіки на чолі з Головнокомандувачем Збройних Сил Литовської Республіки генерал-лейтенантом Вальдемарасом Рупшисом. / The delegation of the Armed Forces of the Republic of Lithuania Lietuvos kariuomenė led by the Commander-in-Chief of the Armed Forces of the Republic of Lithuania Lieutenant General Valdemaras Rupšys visited Ukraine. Про це повідомляється на офіційній сторінці Генерального штабу ЗСУ.

Зустрічаючи свого литовського колегу, Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine генерал Валерій Залужний відзначив, що приїзд шановного друга Вальдемараса Рупшиса в Україну у цей складний для нашої держави час є свідченням колосальної підтримки і солідарності у війні проти російської федерації. «Я ціную залученість і допомогу Литовської Республіки, дієву підтримку військових, високий рівень нашого військового співробітництва, а також гостинність, з якою литовський народ зустрів біженців з України», – підкреслив Валерій Залужний.

Під час візиту делегація Збройних Сил Литовської Республіки була ознайомлена з безпековою ситуацією в Україні, складом, чисельністю угруповань зс рф як на тимчасово окупованих територіях України, так і на території рф вздовж державного кордону України та території суміжних держав, характером дій і напрямків зосередження противника, його втрат в особовому складі та техніці, виявлених фактах порушення противником правил ведення війни та злочинів проти людяності.

Окрім того, була обговорена оцінка ймовірного характеру дій противника у подальшому, безпекова ситуація на українсько-білоруському кордоні, тенденції розвитку воєнно-стратегічної обстановки в Східній Європі та Чорноморському регіоні.


Військова історія в почесних найменуваннях: 26-та окрема Дніпровська шляхо-відновлювальна бригада
Військова історія в почесних найменуваннях: 26-та окрема Дніпровська шляхо-відновлювальна бригада

Почесне найменування 26-ї окремої Дніпровської шляхо-відновлювальної бригади містить дві географічні відсилки, пов’язуючи частину з річкою та містом Дніпро.

Від автомата до Betaflight: як у 20-й бригаді НГУ «Любарт» готують сучасних військових
Від автомата до Betaflight: як у 20-й бригаді НГУ «Любарт» готують сучасних військових

Ще кілька років тому оператор FPV був вузьким спеціалістом. Сьогодні він одночасно пілот, механік, інженер і трохи програміст.

Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони
Кабмін призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони

Кабмін своїм розпорядженням призначив Миколу Швидкого заступником Міністра оборони України.

Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області
Окупант отримав підозру за знущання над родиною на ТОТ Запорізької області

ГУНП в Запорізькій області повідомило про підозру за ст. 438 КК України окупанту, який знущався над цивільними.

ВАКАНСІЇ
Olx Кулеметник, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

RobotaUa Оператор БпЛА (ЗСУ) вся Україна, На контракт

від 20151 до 120151 грн

Вся Україна

116 ОМБр

WorkUa Начальник групи секретно-документального забезпечення, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Дніпро

Комендатура військових сполучень (Дніпро)

Olx Радіотелефоніст-зв’язківець

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Olx Водій, військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 22100 грн

Ніжин, Чернігівська область

Olx Технік служби захисту інформації

від 21000 до 51000 грн

Степанівка, Сумська область