ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

«Культурний десант» продовжує підтримувати мешканців деокупованих територій

Регіони
24 Вересня 2022, 16:54
Прочитаєте за: 3 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Артисти «Культурного десанту» підготували музичний подарунок для харків’ян та волонтерів Харківського батальйону «Добробат».

«Культурний Десант» – це підрозділ, який займається культурно-психологічним забезпеченням українських військових. Підрозділ регулярно дає концерти в деокупованих містах, зокрема  в лікарнях та бомбосховищах. Серед військових Десанту є відомі українські артисти.

Серед учасників концерту були співак Коля Сєрга, Олександр Ярмак, Олександр Чемеров та поет Павло Вишибаба. Всі вони з початку широкомасштабного вторгнення рф в Україну пішли до війська та стали до лав «Культурного Десанту».

Ось буквально сьогодні вранці ми їздили в деокупований Куп’янськ, щоби хоча б якось підбадьорити місцевих мешканців. Зустрічали нашу патріотичну молодь, яка пів року чекала на звільнення від окупантів, – розповідає Коля Сєрга.

У своїх піснях та віршах учасники «Культурного Десанту» демонструють увесь біль, гордість та щастя бути українцем, закликають до боротьби з ворогом та надають сил.

Для мене велика честь співати сьогодні для вас та для своїх побратимів, з якими я разом мобілізувався, – розповідає співак Олександр Ярмак.

Серед композицій, які виконав репер, була пісня, присвячена захисникам Азовсталі.

Дуже важливо привернути увагу до бійців Азовсталі, і ця пісня якраз виступила інструментом для того, аби отримати підтримку з усіх боків. Я особисто спілкувався з деякими військовими звідти, і з останніх таких приємностей – частина їх звільнена. Останнє повідомлення, яке я написав своєму товаришу, захиснику Азовсталі, 20 травня було таким: «Брате, я сподіваюся, що ми з тобою ще побачимося». І вчора вранці я побачив, що на це повідомлення поставили лайк. Мені стало дуже приємно, – ділиться Олександр Ярмак.

Учасники «Культурного Десанту» неодноразово наголосили на тому, що дуже  пишаються людьми нашої країни.

Можна сказати, що в цьому році ми вперше відсвяткували нашу справжню Незалежність. Те, як сьогодні об’єднана наша нація, не було багато десятків, або й сотень років до цього. Ми зробили висновки із наших помилок в історії, і сьогодні боремося, як один єдиний кулак, і обов’язково переможемо. Я сподіваюся, що дуже скоро ми зустрінемося, і наступна наша зустріч буде – наше свято перемоги, – додав Олександр Ярмак.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform

Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені
Внаслідок російського удару по Донеччині загинули двоє людей, ще троє — поранені

Окупанти атакували приватний сектор селища Ясна Поляна.

У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами
У День Української Державності Президент відзначив військовослужбовців державними нагородами

У День Української Державності та День хрещення Київської Русі – України Володимир Зеленський вручив воїнам заслужені нагороди.

Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця
Три ділки «вирішували питання» з ТЦК: до суду скерували обвинувальний акт щодо двох медиків і підприємця

Прокурори Донецької облпрокуратури скерували до суду обвинувальний акт за фактом організації незаконного оформлення медичних документів.

«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі
«Мертві душі», 100 обшуків та понад 15 мільйонів збитків державі: на Одещині судитимуть командирів, які наживались на фіктивній службі

На Одещині судитимуть учасників злочинної групи з числа командування військової частини, які оформлювали на службу осіб, які по факту не виколували обов'язки.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Начальник радіостанції (малої потужності), Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Olx Хімік відділення радіаційного, хімічного, біологічного захисту

від 20000 до 120000 грн

Липники, Львівська область

WorkUa Офіцер інформаційно-аналітичної групи

Львів

Військова частина А2678

RobotaUa Кухар в ЗСУ

від 21000 до 51000 грн

Львів

Львівський РТЦК та СП м.Жовква

WorkUa Комірник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ