Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…
На півдні до берега Чорного моря прибило дрейфуючу міну. Після її обстеження було з’ясовано, що її подальше транспортування небезпечне і вона підлягає знищенню на місці. Міна була знищена підривом.
Про це повідомляє Командування ВМС ЗСУ.
«Кожна дрейфуюча міна – це кожного разу різні обставини і, відповідно, різні способи її знешкодження. В одному з таких випадків виявлену в морі міну прибило до берегової смуги, і цим самим створило суттєву небезпеку. Така ситуація взагалі є найнебезпечнішою, оскільки міна, знаходячись в смузі прибою внаслідок перекидання хвилями і деформації контактних вибухачів може здетонувати у будь-який момент, і передбачити це майже неможливо», – йдеться в повідомленні.
Командир підрозділу розмінування в цьому випадку прийняв рішення спробувати знищити вибуховий пристрій дистанційно за допомогою стрілецької зброї. Особовий склад підрозділу відпрацював по міні, були зафіксовані влучання, але небезпечна знахідка не здетонувала, хоча і була пошкоджена.
«Тому було прийняте наступне рішення – витягувати її в безпечне місце власноруч, що й було здійснено з ретельним урахуванням умов обстановки (період і висота хвиль, швидкість пересування особового складу тощо)», – зазначили в Командуванні.
На Київщині та Миколаївщині співробітники СБУ та Національної поліції викрили ще 6 «ухилянтських схем».
Затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо 5 генералів та одного полковника армії рф, які віддавали накази бомбити цивільні об’єкти на Сумщині.
Нині це близько 12% усієї лінії бойового зіткнення та найбільша ділянка серед корпусів ЗСУ. За цей час усі бригади корпусу…