ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Харкові знешкодили злочинне угруповання, яке під виглядом правоохоронців грабувало оселі

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 21 Вересня 2022, 12:40

Під час масштабної спецоперації у Харкові Служба безпеки нейтралізувала потужне злочинне угруповання. Зловмисники здійснювали розбійні напади та розграбовували помешкання людей.

Учасники банди вчиняли збройні «нальоти» на оселі громадян та «вибивали» з них гроші та інші цінні речі. Нападники залякували людей зброєю, застосовували до них насильство та погрози фізичної розправи.

До складу злочинного угруповання входили особи, раніше засуджені за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, зокрема за умисне вбивство.

Для приховування злочинної діяльності її учасники діяли під виглядом представників правоохоронних органів України.

Співробітники СБУ затримали п’ятьох активних учасників угруповання: трьох – після вчинення чергового розбійного нападу, та двох – при спробі приховання вогнепальної зброї. Ще одного з фігурантів оголошено у розшук.

У результаті слідчо-оперативних дій співробітники СБУ вилучили у зловмисників великий арсенал бойових засобів ураження. Серед вилученого:

  • переносний зенітно-ракетний комплекс з протитанковою керованою ракетою;
  • 4 протитанкові гранатомети РПГ-7 з пострілами до них;
  • 23 автомати Калашникова з боєкомплектом;
  • 8 пістолетів Макарова та Стєчкіна;
  • 87 бойових гранат Ф-1, РГД-5, РГО, РГН та РДГ-2Б;
  • підривач до протитанкової міни;
  • глушники до автоматів Калашникова;
  • близько 12 тис. набоїв до стрілецької зброї;
  • тактична амуніція з символікою правоохоронного органу.

Наразі затриманим та розшукуваному повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 187 (розбій, вчинений в умовах воєнного стану, поєднаний з проникнення у приміщення) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю та бойовими припасами) Кримінального кодексу України. Стосовно них судом обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою, а одному зі зловмисників, який є неповнолітнім, – домашній арешт.

Джерело: СБУ

Читайте нас в Telegram
«Великій нафтовій державі» знову не вистачає бензину: на росії заговорили про нову паливну кризу

На росії загострюється паливна проблема: дефіцит бензину вже виходить за межі біржової статистики та б’є по внутрішньому ринку.

Працювали на росію і штурмували позиції ЗСУ: зрадники отримали вироки
Працювали на росію і штурмували позиції ЗСУ: зрадники отримали вироки

Дев’ять громадян України, які воювали на боці росії, отримали реальні терміни увʼязнення — 15 років з конфіскацією майна.

«Спочатку FPV, потім „Молнія“»: пошматований «Козак» врятував екіпаж і повернувся з поля бою
«Спочатку FPV, потім „Молнія“»: пошматований «Козак» врятував екіпаж і повернувся з поля бою

Український броньовик «Козак» пережив два удари російських дронів, врятував екіпаж і повернувся на ремонт.

«Якщо FPV несе 3 кг, то НРК — до 300»: історія дронарки «Акази» зі «Сталевої Сотки»
«Якщо FPV несе 3 кг, то НРК — до 300»: історія дронарки «Акази» зі «Сталевої Сотки»

До великої війни Юлія з Луцька працювала фітнес-тренеркою, а сьогодні керує наземними роботизованими комплексами та евакуює поранених із позицій.

ВАКАНСІЇ
Слюсар

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Санітар

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Бойовий медик взводу

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Радіоелектротехнік

від 20100 до 20100 грн

Хмельницький

Хмельницький ОМТЦК та СП

Командир відділення

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Водій

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

--- ---