Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Контррозвідники Служби безпеки України затримали мешканку одного з прикордонних селищ Чернігівщини, яка передавала ворогу розвіддані про переміщення та дислокацію підрозділів ЗСУ в регіоні.
Про це повідомляє Служба безпеки України.
Слідством встановлено, що 32-річна жінка після початку повномасштабного вторгнення налагодила зв’язки з російськими окупантами.
Після звільнення території вона продовжила співпрацю з ворогом, здійснюючи збір даних про розташування сил оборони, місця зберігання озброєння та військової техніки, розміщення блокпостів, руху військових колон. Зібрані відомості зловмисниця за грошову винагороду передавала окупантам за допомогою одного з месенджерів.
Під час проведення обшуків у затриманої правоохоронці вилучили засоби комунікації з доказами листування з представником спецслужб рф. Наразі слідчі СБУ повідомили їй про підозру. Пособниці окупантів обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Головне управління розвідки Міноборони України поділилося детальною інформацією щодо російського керованого боєприпасу «Краснополь-М2».
Оператори прикордонного підрозділу «Фенікс» за одну ніч знищили ворожої техніки на Гуляйпільському напрямку на близько $28 мільйонів.
Сьогодні минає два роки з дня загибелі командира «Сталевої сотні» 67-ї окремої механізованої бригади.
Вранці 6 квітня ворог вдарив по енергетичній інфраструктурі Київщини. Унаслідок атаки Славутич тимчасово залишився без світла — це близько 21 тисячі людей.
Президент України Володимир Зеленський здійснив перший офіційним візитом до Сирії та провів перемовини з Президентом Ахмедом аш-Шараа в Дамаску.
У ніч на понеділок, 6 квітня, російські окупанти запустили по Україні 141 ударний безпілотник типу Shahed, «Гербера» та «Італмас».
Старший стрілець-оператор, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Дніпро, Дніпропетровська область
Оператор БпАК (військова служба за контрактом)
від 50000 до 120000 грн
Тисмениця
Івано-Франківський РТЦК та СП
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….