ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За добу морпіхи знищили танк, три бойові броньовані машини та САУ «Мста-С»

Новини
18 Вересня 2022, 11:27
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

За минулу добу військові частини та підрозділі Командування морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України знищили 1 танк, 3 бойові броньовані машини та самохідну гаубицю «Мста-С».

Про це повідомили у ВМС ЗС України.

«Артилерійські військові частини та підрозділи Командування морської піхоти ВМС ЗС України завдали вогневого ураження по загарбниках, у результаті чого наші воїни знищили 1 танк, 3 бойові броньовані машини та самохідну гаубицю „Мста-С“. Остаточні втрати ворога уточнюються», — йдеться в повідомленні


«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою
«Важкої техніки ворога не бачили вже кілька місяців»: під Лиманом росіяни атакують піхотою

Після нищівного розгрому масштабних механізованих штурмів росіяни почали берегти свою «броню», але не живу силу.

Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  
Спалив 3 авто військовим: у Сумах затримали російського палія  

Повідомлено про підозру 19-річному сумчанину, який здійснив серію підпалів автомобілів, що використовувалися військовослужбовцями.  

«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів
«Мертві душі» в трамвайному депо Харкова: посадовців підозрюють у фіктивному працевлаштуванні ухилянтів

П’ятьох посадовців харківського трамвайного депо підозрюють у заволодінні понад 3,3 млн грн на схемі з «мертвими душами».

Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни
Президент затвердив 40-денну операцію СБУ для спонукання росії до завершення війни

Володимир Зеленський затвердив Службі безпеки України 40-денну операцію впливу на державу-агресора, щоб спонукати росію до завершення війни.

ВАКАНСІЇ
Бухгалтер

від 21000 до 51000 грн

Житомир

Військова частина А1112

Стрілець – помічник гранатометника

від 20100 до 120000 грн

Бориспіль

Троїцький ТЦК та СП

Номер обслуги мінометного взводу

від 21000 до 125000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Водій-електрик у військову частину А4935

від 20000 до 120000 грн

Рівне, Рівненська область

Снайпер 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 23000 до 123000 грн

Володимир, Волинська область

Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Київ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП