ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Запорізька АЕС повністю зупинена

Важливі новини Новини
11 Вересня 2022, 8:38
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

🔥 Ситуація щодо російського вторгнення

Вночі 11 вересня 2022 року о 03:41 енергоблок  №6 ЗАЕС відключили від енергомережі. Йде підготовка до його розхолодження та переведення у холодний стан.

Про це повідомляє Енергоатом.

«Останні три доби 6-й енергоблок працював в  режимі острова, заживлюючи лише власні потреби ЗАЕС на критично низькому рівні потужності (від 114 до 140 МВт), оскільки через  російські обстріли були пошкоджені всі лінії зв‘язку Запорізької АЕС з енергосистемою України», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ввечері після поновлення працездатності однієї із цих ліній зв’язку електроживлення власних потреб ЗАЕС стало можливим від енергосистеми України. Відтак було прийнято рішення щодо відключення енергоблока №6 і переведення його в найбільш безпечний стан – холодний зупин.

У разі повторного пошкодження ліній зв‘язку з енергосистемою, ризик чого залишається великим, живлення власних потреб ЗАЕС відбуватиметься від дизель-генераторів, термін роботи яких обмежений технологічним ресурсом і обсягами наявного дизельного пального.

НАЕК «Енергоатом» здійснює всі можливі заходи, щоб організувати постачання на ЗАЕС додаткових партій дизельного пального.

Для недопущення аварійної ситуації на станції необхідно припинити рашистські обстріли ліній зв‘язку ЗАЕС з енергосистемою та створити навколо неї демілітаризовану зону. Після цього лінії зв‘язку можна буде відремонтувати, забезпечити включення і подальшу безпечну роботу ЗАЕС.


Пережив удари FPV-дронів і кілька передислокацій: як цап Борька став улюбленцем бійців бригади «Спартан»
Пережив удари FPV-дронів і кілька передислокацій: як цап Борька став улюбленцем бійців бригади «Спартан»

Військові з бригади «Спартан» знайшли нового улюбленця — цапа Борьку.

Від 100 до 200 кг вибухівки: у Чехії створюють нові варіанти власної крилатої ракети
Від 100 до 200 кг вибухівки: у Чехії створюють нові варіанти власної крилатої ракети

Чеська оборонна компанія LPP Holding продовжує розвиток родини крилатих ракет Narwhal, створюючи нові модифікації зі збільшеною масою бойової частини.

«Без стосів паперів та радянщини»: як у Президентській бригаді змінюють підходи до ремонту артилерії
«Без стосів паперів та радянщини»: як у Президентській бригаді змінюють підходи до ремонту артилерії

У самохідному артдивізіоні Президентської бригади техніку повертають у стрій одразу після поломки — без зайвих погоджень і довгого очікування.

14 дронів проти однієї «Богдани»: як артилеристи 40-ї бригади відбили масований наліт та врятували САУ
14 дронів проти однієї «Богдани»: як артилеристи 40-ї бригади відбили масований наліт та врятували САУ

Під час масованої атаки 14 російських дронів артилеристи 40-ї бригади змогли відбити наліт, не втратити САУ «Богдана» і вивести розрахунок із-під удару.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Стрілець, гранатометник (солдатський, сержантський склад)

від 20500 до 120000 грн

Тернопіль

Тернопільський РТЦК та СП

RobotaUa Фельдшер, військовослужбовець

від 24000 до 124000 грн

Львів

216 окремий батальйон 125 ОБр Сил ТрО

Olx Командир артилерійського взводу

від 23600 до 123600 грн

Луцьк, Волинська область

RobotaUa Кухар, Військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

WorkUa Розвідник зенітного артилерійського відділення

від 50000 до 100000 грн

Вся Україна

Військова частина А4085

WorkUa Такелажник, військовослужбовець

від 20500 до 20500 грн

Городок (Житомирська обл.)

Військова частина А2192