ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ми змусимо росію платити – Нафтогаз

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Вересня 2022, 18:04

НАК «Нафтогаз України» розпочинає новий арбітражний процес проти російського газового монополіста «газпром».

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Національна акціонера компанія «Нафтогаз України» подала Прохання про арбітраж до Міжнародного арбітражного суду при Міжнародній торгово-промисловій палаті в Парижі (Франція) щодо дій ПАТ «газпром» (російська федерація). Місце проведення арбітражу – Цюрих (Швейцарія)», – йдеться у повідомленні.

Предметом арбітражу буде плата послугу з організації транспортування природного газу територією України, яку газпром не сплатив вчасно та в повному обсязі.

«Ми змусимо Газпром заплатити. Нафтогаз також оцінює можливість заявлення додаткових вимог. Ми використаємо наш досвід перемог над Газпромом в арбітражі», – заявив голова правління Нафтогазу Юрій Вітренко.

Читайте нас у Facebook
Суд оштрафував заступника директора приватного коледжу, який  давав “відстрочки” для ухилення від мобілізації
Суд оштрафував заступника директора приватного коледжу, який давав “відстрочки” для ухилення від мобілізації

Підроблені довідки для відстрочки від мобілізації видавали про буцімто навчання в аспірантурі в одному з приватних вишів.

«Констаха, яку вже не впізнати»: у «Люті» показали моторошні кадри знищеного росіянами міста
«Констаха, яку вже не впізнати»: у «Люті» показали моторошні кадри знищеного росіянами міста

Колись жива Костянтинівка, де військові дорогою на позиції брали каву й хот-доги на знайомій заправці, нині перетворюється на суцільні руїни після ворожих атак.

Покровський та Гуляйпільський — Генштаб ЗСУ назвав напрямки з найбільшою активністю ворожих сил
Покровський та Гуляйпільський — Генштаб ЗСУ назвав напрямки з найбільшою активністю ворожих сил

Від початку доби на фронті було зафіксовано 62 бойові зіткнення, найбільше — на Покровському та Гуляйпільському напрямках.

«Вони перейшли в оборону»: воїни 33-ї бригади почали уражати більше ворожих цілей на відстані понад 30 км
«Вони перейшли в оборону»: воїни 33-ї бригади почали уражати більше ворожих цілей на відстані понад 30 км

У квітні воїни 33-ї бригади почали уражати більше ворожих цілей на відстані понад 30 кілометрів.

Сучасне озброєння та стипендія до 45 тисяч: чому варто обрати навчання у військовому інституті
Сучасне озброєння та стипендія до 45 тисяч: чому варто обрати навчання у військовому інституті

Курсанти Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка можуть отримувати стипендію до 45 тисяч та працювати з натовською зброєю.

Ворожі БПЛА атакували Сумщину: поранено жінку та дитину
Ворожі БПЛА атакували Сумщину: поранено жінку та дитину

Сьогодні, 13 травня, російські безпілотники атакували Сумщину, внаслідок чого жінка та неповнолітня дівчинка зазнали поранень.

ВАКАНСІЇ
Стрілець

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Бухгалтер (матеріальний стіл), військовослужбовець

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна Січеславська Бригада

Розвідник-оператор БПЛА (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Батальйон безпілотних систем 154 ОМБр

Системний адміністратор

від 50000 до 130000 грн

Ужгород, Закарпатська область

Механік відділення технічного обслуговування автомобільної техніки

від 25000 до 45000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---