ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Окремий полк зв’язку та радіотехнічного забезпечення імені В’ячеслава Чорновола відзначив День частини

Регіони
8 Вересня 2022, 20:29
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На захід, присвячений Дню частини, прийшло чимало гостей: представники обласної, міської влади, місцевих територіальних громад, волонтери, військові капелани, ветерани полку. Усі вони зібрались разом, аби привітати зв’язківців, підтримати їх і подякувати за роботу.

Завдання полку — забезпечення надійного й безперебійного зв’язку пунктів управління повітряного командування «Захід» з підпорядкованими військовими частинами. Від роботи зв’язківців залежить якість управління підрозділами, які несуть бойове чергування в системі протиповітряної оборони та захищають країну від ударів російських окупантів з повітря.

Підрозділи полку зі своєю роботою справляються. Зв’язківці вистояли під час перших масованих ракетних та авіаційних ударів окупантів 24 лютого, вберегли свою техніку від значних пошкоджень, змогли у найважчі перші години війни забезпечити стійкий зв’язок, попри застосування ворогом потужних радіоелектронних перешкод.

— Із перших днів повномасштабної агресії російської федерації військовослужбовці полку виконують свої обов’язки в найгарячіших точках нашої країни, — зазначив у своєму зверненні командир полку полковник Юрій Красноштан. — І ми сповненні рішучості покласти край цілковитому злу.

Сьогодні зв’язківці на своїх бойових постах. Вони забезпечують роботу автоматизованих систем управління підрозділами, обмін великими масивами бойової інформації про обстановку в повітряному просторі, про цілі й дії ворога.

— Ви достойно виконуєте свою роботу, — відзначив зв’язківців командувач ПвК «Захід» генерал-лейтенант Олексій Марченко. — Я дякую вам за це від імені всього повітряного командування.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform

Командир корпусу «Хартія»: Чинити опір мобілізації, знецінюючи військо, означає допомагати ворогу
Командир корпусу «Хартія»: Чинити опір мобілізації, знецінюючи військо, означає допомагати ворогу

Командир корпусу «Хартія» полковник Ігор Оболєнський вважає, що разом із ракетним терором росія веде ще одну війну — за зрив української мобілізації.

Перевернув авто ТЦК і напав на поліцейського: затримано першого учасника заворушень у Львові
Перевернув авто ТЦК і напав на поліцейського: затримано першого учасника заворушень у Львові

У Львові правоохоронці затримали одного з учасників нападу на військовослужбовців ТЦК та поліцейських, що стався 8 липня на проспекті Червоної Калини.

«Айронмен» із Чернігівщини: після важкого поранення сапер знову повернувся розміновувати Україну
«Айронмен» із Чернігівщини: після важкого поранення сапер знову повернувся розміновувати Україну

Після підриву на міні, десятків операцій і трьох років реабілітації 25-річний сапер Андрій знову повернувся розміновувати українську землю.

Побачили крізь зеленку: оператори FPV спалили АГС-17 окупантів
Побачили крізь зеленку: оператори FPV спалили АГС-17 окупантів

Російські військові дедалі частіше ховають вогневі позиції у густій зелені, однак навіть таке маскування не рятує їх від українських дронів.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Санітарний інструктор

від 25000 до 55000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

RobotaUa Фельдшер

Київ

Військова частина А7039

Olx Старший стрілець-оператор, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Olx Оператор радіолокаційної станції

від 20000 до 120000 грн

Геча, Закарпатська область

WorkUa Стрілець (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Olx Стрілець, помічник гранатометника, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область