Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…
На Донецькому та Херсонському напрямках артилеристи ВМС ЗС України знищили 2 танки, реактивну систему залпового вогню, 5 самохідних гаубиць «Мста-С», 2 пускові установки та радіолокаційну станцію зенітно-ракетного комплексу С-400.
Про це повідомляє пресслужба Військово-Морських Сил ЗС України.
«7 вересня військовослужбовці підрозділів морської піхоти Військово-Морських Сил ЗС України у складі угруповань стійко та мужньо протистояли російським окупантам на закріплених ділянках фронту та ефективно наносили вогневе ураження по загарбниках», – додають у відомстві.
Остаточні втрати ворога уточнюються.
Слава Україні!
У Харкові під час гасіння пожежі внаслідок повторного російського удару загинуло 5 рятувальників ДСНС.
Бойові втрати російських окупаційних військ за минулу добу склали 1320 військових, 5 танків та понад 70 одиниць артилерії.
Начальник складу безпілотних авіаційних комплексів
від 25000 до 30000 грн
Полтава
Військова частина А4759
Скандал на вулиці, обурений допис у соцмережах, тривога перед ВЛК та невідомістю — усе це стало частиною реальності, яку не можна просто винести за дужки. Але за цією…