ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Не поширюйте фейки про військовий облік жінок!

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 4 Вересня 2022, 23:12

До цього вчергове закликає на своїй фейсбук-сторінці заступник Міністра оборони України Ганна Маляр, яка змушена дублювати раніше вже оприлюднену інформацію.

 «Зараз працюємо над законопроєктом»

Міноборони розробило і передало до Верховної Ради пропозиції змін до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо добровільності постановки на військовий облік жінок.

«Зараз працюємо над законопроєктом разом з профільним комітетом Комітет ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки», — повідомляє Ганна Маляр.

Вона нагадує, що Міністерство оборони України вже неодноразово заявляло, що постановку жінок на військовий облік встановлено законом. Тому Міноборони та Генштаб не можуть її змінити самостійно. Це повноваження Парламента.

«Якщо будуть прийняті зміни — Міноборони і Генштаб їх виконають», — наголошує заступниця Міністра оборони.

«З 2014 року жодна жінка примусово на фронт не потрапила — лише за її згодою»

Досвід розгортання всіх військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань до повних штатів воєнного часу свідчить, що на сьогодні в державі немає гострої потреби суттєво збільшувати кількість жінок на військовому обліку.

Разом із тим, для Збройних Сил залишається потреба в спеціальностях та фахівцях медицини, радіотехніки, харчових технологій.

Тому, у разі прийняття змін до згаданого закону, Генштаб розробить зміни до переліку військово-облікових спеціальностей для жінок і скоротить перелік до оптимальної потреби.

«Ще раз нагадую — йдеться про ДОБРОВІЛЬНУ постановку на військовий облік, — підкреслює представниця оборонного відомства. — Нагадаю, що з 2014 року жодна жінка примусово на фронт не потрапила — лише за її згодою».

Читайте нас в Telegram
Воїни СБС зірвали наступ росіян у трьох областях
Воїни СБС зірвали наступ росіян у трьох областях

Оператори Сил безпілотних систем знищили ворожу піхоту і зірвали наступальні дії противника у Запорізькій, Харківській та Донецькій областях.

У Міноборони пояснили, що потрібно перевірити для автоматичного продовження відстрочки
У Міноборони пояснили, що потрібно перевірити для автоматичного продовження відстрочки

У Міністерстві оборони України розповіли, що варто перевірити, аби відстрочка від мобілізації продовжилась автоматично.

Артилерія і точки запуску дронів: 7-й корпус ДШВ, «Птахи Мадяра» та Lasar’s Group посилюють роботу під Покровськом
Артилерія і точки запуску дронів: 7-й корпус ДШВ, «Птахи Мадяра» та Lasar’s Group посилюють роботу під Покровськом

Росіяни нарощують артилерію та точки запуску БПЛА під Покровськом. Сили оборони посилюють протидію.

Катер, ЗРК «Тор-М2» і літак морської авіації — Генштаб підтвердив нові ураження Сил оборони
Катер, ЗРК «Тор-М2» і літак морської авіації — Генштаб підтвердив нові ураження Сил оборони

Сили оборони України 17–18 травня завдали ударів по низці важливих об’єктів російських військ.

Понад 150 атак за пів місяця: Олександр Сирський відвідав «Хартію» на Південно-Слобожанському напрямку
Понад 150 атак за пів місяця: Олександр Сирський відвідав «Хартію» на Південно-Слобожанському напрямку

Південно-Слобожанський напрямок залишається одним із найнапруженіших: лише за першу половину травня російські війська здійснили тут понад 150 атак.

Степногірськ під контролем: спецпризначенці ГУР зачищають селище від залишків окупантів
Степногірськ під контролем: спецпризначенці ГУР зачищають селище від залишків окупантів

Бійці спецпідрозділу «Артан» взяли під свій контроль Степногірськ Запорізької області та зачистили його від залишків російських штурмовиків.

ВАКАНСІЇ
Лікар медичного пункту, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Сапер окремого батальйону сил ТрО

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО

Стрілець, помічник гранатометника (ДШВ)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП

Старший стрілець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

128 ОБр Сил ТрО

Моторист-механік, військовослужбовець

від 25000 до 55000 грн

Одеса

Флотилія ВМС ЗСУ

Майстер ремонтного відділення бронетанкової техніки

від 25000 до 45000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

--- ---