ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Володимир Зеленський привітав з Днем знань українську молодь

Важливі новини Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 1 Вересня 2022, 8:24

Президент України Володимир Зеленський звернувся до дошкільнят, школярів і студентів з нагоди початку нового навчального року.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

«Сьогодні в нас День знань – 190-й день знань. Знань, які резюмують понад тисячоліття українського. Української історії, української культури, українського життя. Життя попри все, попри будь-які загрози.

Попри ворожі прагнення, які завжди програвали й програють нашому бажанню жити – вашому бажанню кохати й дружити, розвивати й розвиватися, берегти отримане від батьків і пізнавати нове, тобто навчатись і міцніти.

Ось про що цей навчальний рік – такий особливий.

Він починається для всіх по-різному. Хтось далеко від дому – в інших регіонах України. Хтось далеко від дому – в інших країнах. Хтось дистанційно – в онлайн-форматі. Хтось у рідній школі чи у своєму університеті, але все ж не у спокої.

Однак важливо, що навчальний рік починається. Важливо, що навчання триває. І що знання про Україну не переривається, бо це знання дає нам міцність, це знання стало нашою зброєю», – зазначив глава держави.

Незаконно вилучав майно маріупольців: черговому колаборанту повідомлено про підозру
Незаконно вилучав майно маріупольців: черговому колаборанту повідомлено про підозру

Слідче управління ГУ Національної поліції в Донецькій області 28 травня 2026 року повідомило про підозру за ст. 438 КК України призначеному окупантами так зван

«Вони тарілки ставлять на узліссі, а ми їх палимо» — окупанти продовжують шукати заміну Starlink
«Вони тарілки ставлять на узліссі, а ми їх палимо» — окупанти продовжують шукати заміну Starlink

Тактика малих груп, замінники Starlink та артилерія ніяк не можуть надати окупанту перевагу на Куп’янському напрямку.

«Гарматний допінг» закінчиться: у СЗР пояснили, чому економіка рф стала заручницею війни
«Гарматний допінг» закінчиться: у СЗР пояснили, чому економіка рф стала заручницею війни

Російська економіка дедалі більше залежить від війни і ризикує зіткнутися з кризою після її завершення.

Встановлено командирів рф, відповідальних за ракетний удар по багатоповерхівці в Одесі у 2022 році
Встановлено командирів рф, відповідальних за ракетний удар по багатоповерхівці в Одесі у 2022 році

Правоохоронні органи зібрали доказову базу проти російського командування, відповідального за ракетний удар по 16-поверховому будинку в Одесі.

До Словаччини не дійшли кілометр: прикордонники затримали провідника з двома «туристами»
До Словаччини не дійшли кілометр: прикордонники затримали провідника з двома «туристами»

На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через українсько-словацький кордон.

ВАКАНСІЇ
Водій-гранатометник

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Майстер цеху, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2920

Технік із системного адміністрування

від 21000 до 51000 грн

Чернігів

Чернігівський зональний відділ ВСП

Розвідник

від 21000 до 121000 грн

Костянтинівка

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Водій

від 20000 до 130000 грн

Київ

67 ОМБр ДУК

Оператор ПТРК 23 ОМБр

від 20800 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

--- ---