Про це йдеться у роз’ясненнях Міністерства оборони України. Постанова Кабінету Міністрів України № 768 від 12 червня 2026 року запровадила…
З метою доукомплектування підрозділів, які залучаються до збройної агресії щодо України, у Підрозділи ракетних військ стратегічного призначення проводять набір особового складу, який добровільно виявить бажання взяти участь у війні, щоб доукомплектувати підрозділи, які залучаються до збройної агресії щодо України.
Про це повідомляє Головне управління розвідки МОУ.
За даними ГУР МОУ, станом на 22 серпня таке бажання висловив лише 1% військовослужбовців від загальної кількості необхідного особового складу.
«Командири з’єднань та частин морської піхоти зс рф скаржаться, що використання їхніх військових не за призначенням призводить до втрати ними спроможностей, необхідних для виконання завдань під час морських десантних операцій. Внаслідок бойового застосування в якості мотострілецьких підрозділів, вони зазнають значних втрат в особовому складі. Серед них – великий відсоток тих, хто має досвід висадки та ведення бойових дій на необладнаному узбережжі», – наголошують у розвідці.
Доукомплектування здійснюється за рахунок військовослужбовців екіпажів кораблів флотів (флотилій), які перед відправкою до району бойових дій проходять лише базову підготовку протягом двох тижнів. Це додатково знижує боєздатність підрозділів.
Ворог атакував позицї десантників 81-ї Слобожанської бригади ДШВ за допомогою танка, бронемашин та мотоциклів.
Про це йдеться у роз’ясненнях Міністерства оборони України. Постанова Кабінету Міністрів України № 768 від 12 червня 2026 року запровадила…