ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сьогоднішній день показав, наскільки міцною стала наша держава, і це ще не межа – звернення Президента України

Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 23 Серпня 2022, 21:37

Сьогодні ми відзначаємо день нашого прапора, і це відбувається в час, коли ми боремося проти найстрашнішої загрози нашій державності і водночас коли ми досягли найбільшої національної єдності. Саме тому ми вистояли.

Про це Президент України Володимир Зеленський заявив під час звечірнього звернення.

«На завтра я запланував нагородження людей, які зробили свій внесок у нашу міцність. Це люди з різних сфер життя. Наші воїни, це всі, хто допомагає воїнам. Це зв’язківці, залізничники, рятувальники, медійники, ті, хто інформує наших людей, хто працює в національному марафоні «Єдині новини». Це комунальники, електрики, водії, волонтери, посадовці, спортсмени, артисти – ті артисти, кого знають на передовій, кому вдячні в армії, ті, хто зберігає й відновлює позитивні емоції наших воїнів», – зазначив глава дежави.

Президент України зазначив, що зараз перебуває біля офісу Кримської платформи, біля будинку, який символізує, що ми дбаємо про кожну частинку України, про кожну частинку нашого народу – великого українського народу. Крим є невід’ємною частиною нашої держави, Крим – це Україна. Крим є невід’ємною частиною нашого народу.

«Саме для цього ми організували спеціальний формат – кримський формат, Кримську платформу. Ми провели минулого літа інавгураційний саміт і сьогодні – вже другий. Я вдячний усім учасникам саміту – 40 лідерів, майже 60 держав і міжнародних організацій. Європейські лідери, лідери «Великої сімки», лідери країн Африки, Азії, Латинської Америки. Це не просто зустріч, не просто дискусія. Кримська платформа стала глобальним форумом, який об’єднав лідерів вільного світу».

Він також додав, що в Києві, на площі Конституції, сьогодні відкрили Алею сміливості – місце пам’яті про особисту силу тих людей, хто не схибив після 24-го лютого, хто не побоявся, хто не відступив під тиском тиранії. Хто допоміг нам боротися проти російської агресії й допомагає досі. І перше ім’я, яке ми представили на Алеї сміливості, це ім’я Анджея Дуди, Президента Польщі. Він був сьогодні в Києві, брав участь у Кримській платформі. І жодного дня за ці півроку не збавляв сили в підтримці України. Я вдячний йому!

«Обов’язково сьогодні хочу звернутися окремо до нашого Харкова та всіх харків’ян. Ви – героїчні люди, героїчне місто. Горде місто. Місто з почуттям власної гідності. Місто, яке вміє себе захищати. Сьогодні День Харкова. Зараз нашому Харкову не до свята. Так, Харків пережив багато несправедливості й жорстокості. Але Харків ніколи не буде містом чорних спалених вікон і зруйнованих районів. Харків ніколи не підкориться цій нечисті, яка не має нічого, крім артилерії та ракет. Ми обов’язково звільнимо всю Харківщину», – додав Володимир Зеленський.

За його словами, завтра – важливий для всіх нас день – День Незалежності України. І саме тому цей день, на жаль, важливий і для нашого ворога. Ми маємо усвідомлювати, що завтра можливі огидні російські провокації та жорстокі удари. ЗСУ, наша розвідка, спецслужби зроблять усе, щоб захистити людей – настільки, наскільки це можливо. І ми обов’язково відповімо на будь-який прояв російського терору.

Глава держави також закликав завтра особливо дотримуватися правил безпеки, режиму комендантської години, на сигнали повітряної тривоги та на офіційні повідомлення. І пам’ятайте: ми маємо всі разом дійти до перемоги.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Будуємо з Румунією дві нові лінії для постачання електрики» — Президент
«Будуємо з Румунією дві нові лінії для постачання електрики» — Президент

Володимир Зеленський та його румунський колега Нікушор Дан говорили про збільшення енергетичної та економічної сили обох народів.

«Онуки Адольфівни» знищують піхоту противника на Лиманському напрямку
«Онуки Адольфівни» знищують піхоту противника на Лиманському напрямку

Українські воїни продовжують стримувати просування противника на Лиманщині.

російські ватажки катують власних солдатів за відмову йти на забій — перехоплення ГУР
російські ватажки катують власних солдатів за відмову йти на забій — перехоплення ГУР

Воєнна розвідка України перехопила розмову окупантів, яка вкотре доводить: їхня армія тримається лише на звірячому насильстві.

Командири майбутнього: як у корпусі «Хартія» формують кадровий резерв
Командири майбутнього: як у корпусі «Хартія» формують кадровий резерв

У 2-му корпусі НГУ «Хартія» формують систему кадрового резерву та запускають курси для підготовки майбутніх командирів.

Машина бачить ворожу ціль раніше, ніж та наближається до зони ураження — командир зенітної установки Gepard
Машина бачить ворожу ціль раніше, ніж та наближається до зони ураження — командир зенітної установки Gepard

Євгеній обрав небо своєю професією ще до великої війни. Він навчався в Харківському університеті Повітряних Сил на факультеті протиповітряної оборони.

ВАКАНСІЇ
Стрілець 135 окремого батальйону

від 20000 до 120000 грн

Обухів, Київська область

Водій (кат. С, С1)

від 28000 до 36000 грн

Київ

Військова частина А3628

Снайпер

від 21000 до 121000 грн

Слов'янськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Кухар, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

Електрик-моторист в батальйон зв’язку

від 21000 до 50000 грн

Дружківка

Електрозварник (А2558)

від 20000 до 50000 грн

Криве Озеро

Третій відділ Первомайського РТЦК та СП

--- ---