ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Україна та Чехія мають спільне бачення перспективи реалізації стратегії євроінтеграції нашої держави

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 18 Серпня 2022, 2:27

Заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква провів зустріч із заступником міністра закордонних справ Чеської Республіки Ярославом Кюрфюрстом.

До складу чеської делегації також увійшли представники парламенту, зокрема голова Комітету з питань безпеки Павел Жачек, та міністерства оборони.

Ігор Жовква висловив подяку уряду Чехії за незмінну політичну підтримку України, а також за вагому практичну допомогу нашій державі, яку надають чеські партнери задля подолання наслідків російської військової агресії.

«Україна надзвичайно вдячна нашим чеським партнерам за надання зброї для захисту від окупантів, адже це саме та допомога, якої ми нині потребуємо найбільше», – наголосив він.

Заступник керівника Офісу Президента поінформував співрозмовників про актуальний розвиток безпекової ситуації в Україні, зокрема про загрози, що виникли внаслідок ворожих обстрілів захопленої Запорізької АЕС.

Основна увага під час розмови була приділена взаємодії сторін у контексті чеського головування в Раді Європейського Союзу у другій половині поточного року. Ігор Жовква та Ярослав Кюрфюрст скоординували позиції щодо заходів високого рівня, які планує чеське головування на підтримку євроінтеграційного руху України.

«Ми налаштовані забезпечити високу динаміку виконання рекомендацій Європейської комісії. Розраховуємо, що наша плідна взаємодія з чеським головуванням сприятиме започаткуванню переговорного процесу щодо вступу України до ЄС», – наголосив Ігор Жовква.

Сторони також докладно обговорили перспективи участі Чеської Республіки у масштабному проекті відбудови України, зокрема шляхом патронату над одним з регіонів нашої держави й реалізації конкретних проектів з відбудови.

Окрему увагу було приділено підготовці до проведення онлайн-саміту лідерів Кримської платформи, що покликаний зафіксувати питання деокупації Криму на міжнародному порядку денному, а також підтвердити позицію світу щодо обов’язковості дотримання принципів міжнародного права.

«Очікуємо, що Чеська Республіка буде представлена на саміті на максимально високому рівні», – сказав заступник керівника Офісу Президента України.

Джерело: Офіс Президента України

Читайте нас у Facebook
Півострів Крим необхідно відрізати від російського постачання — Кирило Буданов

Півострів Крим необхідно відрізати від російського постачання — Кирило Буданов

Захоплений москвою та перетворений у величезну військову базу півострів Крим необхідно відрізати від російського постачання.

Ворожі «шахеди» розсипаються, коли працює наша «Тунгуска»

Ворожі «шахеди» розсипаються, коли працює наша «Тунгуска»

Сили оборони показали, як працює екіпаж зенітного ракетно-гарматного комплексу 2К22 «Тунгуска».

На одному з напрямків російські військові здалися в полон

На одному з напрямків російські військові здалися в полон

На Покровському напрямку російські військові щодня зазнають чималих втрат у живій силі, а сьогодні, 23 червня, півдесятка окупантів вирішили здатися в полон.

Від початку доби на фронті — 96 боєзіткнень, ворог активізувався на Куп’янському напрямку

Від початку доби на фронті — 96 боєзіткнень, ворог активізувався на Куп’янському напрямку

Ворог продовжує прикладати основні зусилля на Куп’янському та Покровському напрямках. Цієї доби кількість бойових зіткнень на всій лінії фронту збільшилась вже до 96.

Сили оборони атакували ворожі позиції та знищили евактранспорт

Сили оборони атакували ворожі позиції та знищили евактранспорт

Прикордонники відпрацювали по російських окупантах FPV-боєприпасами.

30 червня відбудеться благодійний забіг Честі імені Рекрута

30 червня відбудеться благодійний забіг Честі імені Рекрута

У Києві 30 червня відбудеться благодійний забіг Честі імені Рекрута — військового журналіста, воїна Міжнародного легіону ГУР МО України Олексія Чубашева.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Командир машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Пілот розвідувального БПЛА літакового типу

від 22000 до 120000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

Командир взводу, офіцер

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Стрілець

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Медик-Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Черкаси

Косівський РТЦК та СП