Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…
Служба безпеки України допитує ще двох полонених військових рашистсько-гібридних військ, які воювали на боці терористичної «днр».
Один з них уклав контракт з незаконними збройними формуваннями та сподівався відсидітись водієм угруповання «кальміус 1 ак нм». Але за пияцтво був переведений до «100 об’єднаної мотострілецької бригади» на посаду кулеметника, і поїхав на фронт.
Інший бойовик був примусово мобілізований з окупованого Донецька. Його посеред вулиці спіймала комендатура. На території Донецького м’ясокомбінату йому видали форму і повезли на полігон в Зугрес. Там він отримав зброю і бронежилет, й також був розподілений до «100 омбр 1 ак нм днр».
За декілька днів їх підрозділ було направлено в Піски на Донеччині. Там вони мали облаштувати певні позиції. Але замість цього потрапили під мінометний обстріл і були захоплені в полон ЗСУ. «Війна – це бардак», – каже один з полонених.
Наразі обидва надають свідчення СБУ.
Нагадуємо усім, хто опинився не на своїй війні про гарячу телефонну лінію 2402. Подзвонивши на неї, можна здатися в полон і цим зберегти своє життя.

Джерело: Управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях
Наші пілоти тримають під контролем логістику противника через річку Чорний Жеребець, а також б’ють російській логістиці від Кремінної.
Дронарі Apachi продовжують системно працювати по найважливіших цілях противника, завдаючи йому втрат у техніці, засобах зв’язку та живій силі.
У Чернігівській області засудили до 6 років ув’язнення військовослужбовця, який закликав до національної ворожнечі.
Водій-слюсар (служба за контрактом ЗСУ)
від 20000 до 60000 грн
Софіївка
3 відділ Криворізького РТЦК та СП
Серед нових контрактників — молодий військовий, який нещодавно відслужив за умовами «Контракту 18‒24» і тепер уклав шестимісячний піхотно-штурмовий контракт. Про…