Про обмеження та складнощі, які вдалося і доводиться долати військовим, а також про один з епізодів випробувань, під час яких завданням F-16 було знищити…
З чергової поїздки на Схід повернулися волонтери Гуманітарного штабу Бердичівського району. Цього разу їхніми пунктами призначення були місця дислокації кількох підрозділів житомирських десантників, яким вони доставили все, чого хлопці потребували.
Так, у результаті реалізованої волонтерами акції «Ланцюжок добра» їм вдалося зібрати кошти, закупити та доставити на передову 600 футболок оливкового кольору для наших захисників і захисниць. У Гумштабі пояснюють, що в часи широкомасштабної війни розхідними матеріалами вже стали навіть дрони та автівки, що й казати про звичайний одяг, тож саме тому й виникла ідея закупити для військових футболки. Це стало можливим завдяки німецькій волонтерській організації Nicht reden. Machen! e. V., бердичівським підприємцям Олександру Должанському та Федору Томашевському, а також Благодійному Фонду Богдана Кицака. Також німецькі благодійники профінансували закупівлю близько 200 панам та 300 пар шкарпеток.
А завдяки бердичівському благодійнику Миколі Городиському підрозділи двох батальйонів окремої десантно-штурмової бригади отримали генератори, павербанки та ще багато різних потрібних речей.
Та, напевно, найбільше зраділи хлопці з ремонтної роти цієї бригади. Їхній запит було виконано на 100% завдяки допомозі волонтера та підприємця Федора Томашевського. До підрозділу прибув вантаж, у складі якого були домкрат, гума для коліс, електродриль, електрофен, шуруповерт, точильний станок, болгарка з комплектом кругів, комплект підшипників для лафета, електроди для зварювального апарату, шланги для води та компресорні шланги, професійний набір ключів та електрочайники. Словом, усе, в чому була нагальна потреба.
Волонтери кажуть, що, як би не ставало дедалі важче знаходити благодійників, як би не було все більш небезпечно доставляти вантажі захисникам, вони й надалі підтримуватимуть тих, хто сьогодні в нерівній борні відстоює незалежність та волю України. Інакше і бути не може, адже сьогодні на карту поставлено все, навіть питання самого існування українців як нації та України як держави, тож допомагати Збройним Силам України відстояти нашу землю сьогодні є пріоритетним завданням усіх і кожного.
@armyinformcomua
Воїни 6 полку Сил спеціальних операцій Рейнджер разом з суміжними підрозділами Сил оборони нищать ворогів та поповнюють обмінний фонд на Курщині, зокрема під час аеророзвідки оператори БПАК виявили 30 ворожих піхотинців, які двома групами пробиралися на позиції.
Національну премію України імені Бориса Патона отримали полковники медичної служби Едуард Хорошун та Сергій Шипілов за видатну наукову роботу в галузі медицини.
Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, основним питанням якого були доповіді щодо контрактів для нашого виробництва зброї в Україні.
У Міністерстві оборони найближчим часом хочуть запустити можливості онлайн-переведення для воїнів Національної гвардії України.
У 2025 році в міжнародному Реєстрі збитків буде доступно всі 45 категорій заяв про відшкодування. Зокрема, додадуть можливість подання заяв про репарації для тих, хто зазнав шкоди життю та здоров’ю, втратив майно, автомобілі чи був змушений покинути дім через дії росії.
Лише за минулий тиждень втрати окупантів на східному фронті становили майже 9 тисяч осіб.
Про обмеження та складнощі, які вдалося і доводиться долати військовим, а також про один з епізодів випробувань, під час яких завданням F-16 було знищити…