У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
У період із 6 по 12 серпня воїни військових частин та підрозділів Командування морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України знищили 230 загарбників, три танки і зенітно-ракетний комплекс «ТОР».
Про це повідомляє Командування морської піхоти у мережі «Фейсбук».
Зазначається, що, за уточненими даними, за 6-12 серпня наші воїни знищили: особового складу — понад 230 загарбників, танків — 3, бойових броньованих машин (БМП, БТР) — 8, САУ — 7, причіпної артилерії — 7, РСЗО — 3, ЗРК «ТОР» — 1, мінометних розрахунків — 6, автомобільної техніки — 11 одиниць.
Також знищено три пункти управління та командно-спостережних пункти, а також чотири склади з пально-мастильними матеріалами і склад із боєприпасами.
Військовослужбовці військових частин та підрозділів морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України у складі угруповань продовжують давати гідну відсіч агресору.
Оператори безпілотних систем батальйону FATUM вполювали на Лиманщині цілу низку різноманітної техніки російських окупаційних сил.
Російську агентку, яка готувала теракт у Полтавській області, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Українські військові медики взяли участь у профільному заході в Сполучених Штатах Америки, присвяченому розвитку роботизованої та малоінвазивної хірургії.
Майстер технічного обслуговування бронетанкової техніки, військовий
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Інспектор прикордонної служби (Гвардія наступу “Сталевий кордон”)
від 25000 до 125000 грн
Черкаси, Черкаська область
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…