У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Суд визнав винними у державній зраді трьох зрадників, які входили до складу незаконного збройного формування так званого «4 окремого мотострілецького батальйону 119 полку днр» і потрапили у полон наприкінці березня, під час звільнення Сіверщини (Сумська область). За рішенням суду окупанти отримали до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Про це повідомляє Служба безпеки України.
За даними слідства, 24 лютого 2022 року зазначені особи, попри те, що не мали військових професій, добровільно вступили до лав бойовиків, де отримали військову форму, зброю та боєприпаси до неї.
На початку березня під керівництвом військовослужбовців зс рф вони пройшли короткотерміновий військовий вишкіл на території Білгородської області. Після його закінчення їх відправили воювати на Сумському напрямку.
Під час окупації зрадники займалися облаштуванням та укріпленням бойових позицій і блокпостів ворогів, а також здійснювали контрольно-пропускні та охоронні функцій.
Завербована рф шкільна вчителька з Херсону отримала довічне ув’язнення з конфіскацією майна за коригування ворожих ударів по місту.
У Добропіллі на Донеччині бійці бригади «Кара-Даг» деблокували з-під завалів 90-річну жінку та її рідних після російського авіаудару по житловому будинку.
Лаборант госпітального відділення медичної роти, військовослужбовець
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Стрілець, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Запоріжжя
229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…