ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

HIMARS гарантує: день ВДВ у 2022 році – останній для російської «десантури»

Прочитаєте за: 2 хв. 4 Серпня 2022, 1:02 1 292

До такого висновку дійшов Центр стратегічних комунікацій (Стратком) Збройних Сил України, аналізуючи ситуацію на Херсонському напрямку.

За повідомленням Страткому, російські окупанти, накопичуючи сили та засоби в Херсонській області для стримування ЗС України і готуючи свій наступ, розпочали накопичення значної кількості складів. Звезення боєприпасів і пально-мастильних матеріалів відбувається із заходами максимального убезпечення від ударів М142 HIMARS, зважаючи на те, що до позицій українських сил усього 30-40 кілометрів.

Тобто, підкреслює Стратком, окупанти, формуючи на правому березі Херсонщини повноцінну ударну групу, не спроможні забезпечити своє «гарматне м’ясо» на передовій технікою та супутніми витратними елементами.

«Немає жодного великого складу, який би забезпечував передові підрозділи БК і ПММ на відстані менше 10-15 км, деякі взагалі мають віддалення від передових позицій до 30 км. На півночі та північному сході всього таких складів можна перерахувати на 2 пальцях однієї руки. Загалом ситуація показова», — йдеться в повідомленні.

Після того як почнуть «лунати бавовни» на правому березі Дніпра, надія в росіян буде лише на ресурс на лівому березі.

«І як вони планують ефективно здійснювати забезпечення передових підрозділів правому березі, використовуючи ресурс із лівого?» — дивується Центр стратегічних комунікацій.

Складається враження, що командування РОВ (російських окупаційних військ) поставило собі за мету в 2022 році в Україні остаточно знищити всю рашистську «десантуру». І місцем для їхньої братської могили москва обрала правий берег Херсонської області.

Підготував Олександр Козубенко

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed