ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Вінниччині під час благодійного концерту зібрали майже 20 тисяч гривень для ЗСУ

Регіони
Прочитаєте за: < 1 хв. 3 Серпня 2022, 18:01

У містечку Бар на Вінниччині відбувся благодійний концерт «До перемоги — разом!» на підтримку Збройних Сил України.

Захід організували театр «Барський МХАТ» та Студія сучасного танцю «Family». У концерті взяли участь творчі колективи та виконавці громади, зокрема і члени родин військовослужбовців. Вони порадували глядачів гарними піснями, запальними хореографічними номерами, декламуванням патріотичних віршів. Зірковим гостем став народний артист України Станіслав Городинський.

За підсумками концерту організатори зібрали майже 20 тисяч гривень. Усі кошти передані на закупівлю БПЛА.

— Ми довго готувались до концерту, дуже переживали, — розповів кореспондентці АрміяInform Роман Григор’єв, директор ГО «Барський МХАТ». — Раді, що все відбулося вдало та по-домашньому затишно. Коли ще лише задумували провести захід, планували передати кошти одному з підрозділів Збройних Сил, де проходить службу актор нашого театру. Проте трагедія 14 липня, що сталась внаслідок ракетного удару по Вінниці, змінила плани. Тож зібрані кошти перерахували засновнику однієї з концертних агенцій України Владу Сіваку, який збирає кошти на придбання бойового дрона. Впевнені, що скоро наша пташка, наш «Вінницький месник» полетить на передову робити «смерть ворогам» та наближати нашу спільну Перемогу!

Фото ГО «Барський МХАТ»

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Двоє загиблих і четверо поранених: росіяни обстріляли Дніпровський район Херсона

Двоє загиблих і четверо поранених: росіяни обстріляли Дніпровський район Херсона

Унаслідок російського обстрілу Дніпровського району Херсона опівдні 14 жовтня загинули дві людини, ще четверо дістали поранення. Один із потерпілих перебуває у вкрай тяжкому стані.

Протидія агентурі та колаборантам: Президент заслухав доповідь голови СБУ щодо безпеки у регіонах

Протидія агентурі та колаборантам: Президент заслухав доповідь голови СБУ щодо безпеки у регіонах

Президент Володимир Зеленський за підсумками безпекової наради, на якій голова СБУ Василь Малюк доповів про протидію російським агентурним мережам і колаборантам у прифронтових, прикордонних регіонах та на півдні нашої держави.

«Премія Дарвіна» — окупант намагався збити FPV пляшкою з пальним

«Премія Дарвіна» — окупант намагався збити FPV пляшкою з пальним

Українські захисники помітили на фронті чергового російського військового, який вирішив номінуватися на «премію Дарвіна».

«Хаосно і поодиноко рухається» — на Слов’янському напрямку ворог б’є рекорди своїх добових втрат

«Хаосно і поодиноко рухається» — на Слов’янському напрямку ворог б’є рекорди своїх добових втрат

Противник вже не перший місяць активно себе поводить на Слов’янському напрямку. Однак якщо кількість штурмів на цьому тижні впала, то кількість знищених росіян, навпаки, виросла.

«Залізна бригада» повідомила про нові успішні ураження ворога на Харківщині

«Залізна бригада» повідомила про нові успішні ураження ворога на Харківщині

Оператори дронів 3-ї окремої важкої механізованої «Залізної» бригади продовжують ефективно знищувати противника на Харківщині.

Понад 100 росіян, танк і 17 бронемашин: Сили оборони розбили штурм ворога під Добропіллям

Понад 100 росіян, танк і 17 бронемашин: Сили оборони розбили штурм ворога під Добропіллям

На Добропільському напрямку Донеччини бійці 82-ї окремої десантно-штурмової бригади у взаємодії з підрозділами Угруповання ДШВ, НГУ «Азов» і Силами безпілотних систем ЗС України відбили масований штурм російських військ.

ВАКАНСІЇ

Старший радіометрист, військовослужбовець

від 20000 до 30000 грн

Одеса

Військова частина А2951

Водій, контрактна служба

від 22000 до 55000 грн

Черкаси, Черкаська область

Офіцер, начальник служби, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Харків

229 окремий батальйон 127 ОБр Сил ТрО

Водій-електрик

від 25000 до 45000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Оператор вузла зв’язку

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

Водій – електрик – молодший спеціаліст, Водій

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

--- ---