На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….
Ситуація щодо російського вторгнення
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
«Поблизу Слов’янська ворог здійснив артилерійські обстріли поблизу Андріївки, Долини, Краснопілля, Мазанівки та Адамівка. Вів штурмові дії біля Дмитрівки, успіху не мав, відійшов.
Безуспішно намагався застосувати диверсійно-розвідувальну групу неподалік Долини, зазнав втрат та відійшов.
На Донецькому напрямку противник намагається покращити тактичне положення на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Веде штурмові дії за підтримки штурмової та армійської авіації. Намагається визначити систему оборони наших підрозділів.
На Сіверщині здійснював обстріли із артилерії біля Слов’янська, Сіверська, Виїмки, Спірного та Серебрянки. Завдав авіаударів в неподалік Спірного та Григорівки», – йдеться в повідомленні.
Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Великої Британії Енді Бернем відвідали українських та британських моряків на базі ВМС Портсмут.
На Донецькому напрямку оператори 1-го загону 4-го полку ССО «Рейнджер» взяли в полон двох російських окупантів.
Президент України Володимир Зеленський вперше зустрівся з новим Прем’єр-міністром Великої Британії Енді Бернемом на базі Королівських ВМС в Портсмуті.
Інспектор прикордонної служби (1 кат.), фельдшер
Могилів-Подільський
Державна прикордонна служба України
Стрілець – снайпер 155 окремого батальйону територіальної оборони
від 21000 до 51000 грн
Степанівка, Сумська область
Кулеметник
від 20100 до 120000 грн
Київ
Розвідувальний батальйон 5 Окремої Штурмової Київської бригади
Інспектор прикордонної служби, фельдшер
від 20500 до 25000 грн
Херсон
Херсонський прикордонний загін
На цьому в коментарі АрміяInform наголосила військовослужбовиця Юлія, яка сама нещодавно уклала такий контракт у 81-й окремій аеромобільній Слобожанській бригаді Десантно-штурмових військ ЗСУ….