ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Дніпровська школа підготовки операторів БПЛА підготувала понад 100 фахівців для армії

Новини Регіони
Прочитаєте за: 2 хв. 31 Липня 2022, 16:26

У школі підготовки операторів БПЛА, яка діє у одній з бригад територіальної оборони, підготовлено понад 100 фахівців з використання квадрокоптерів різних типів. Нещодавно у школі розпочалися заняття з підготовки операторів літаків-дронів.

Підготовані досвідченими інструкторами оператори вже відправлені до військових частин, де здобуті знання та навички вони використовують для дистанційної рекогносцировки місцевості, виконання розвідувальних польотів, коригування вогню артилерії та нанесення точкових ударів по розвіданих цілях противника за допомогою ударних систем.

Навчання пілотів здійснюють у спеціально створеному мультимедійному класі з використанням засобів доповненої реальності та спеціальних комп’ютерних програм-симуляторів. Це дозволяє курсантам опанувати органи управління дронів, не ризикуючи вартісною технікою під час здійснення перших тренувальних польотів.

За словами одного з інструкторів, базові навички оператора БПЛА можна опанувати за два тижні навчання за спеціальною програмою.

Школа та інструктори тісно співпрацюють із місцевими виробниками БПЛА, які одними з перших в Україні розпочали виробництво квадрокоптерів та літаків-дронів для потреб українського війська. З 2014 року конструктори досягли значних успіхів і продовжують вдосконалювати свої вироби, орієнтуючись на потреби військових та інтегруючи новітні технологічні рішення у створенні платформи.

Стрімкий розвиток безпілотних систем, які забезпечують війська розвідувальною інформацією у режимі реального часу вдень і вночі, докорінно змінив хід сучасної війни. Постійний діалог операторів БПЛА, інструкторів та виробників дозволяє конструювати та вдосконалювати дрони, виходячи з конкретних потреб військових підрозділів.

− Поєднання творчої інженерної думки дніпровських конструкторів, багатого бойового досвіду операторів, підтримка командирів частин, командування, виробників та фінансових донорів дозволяють створювати унікальні високотехнологічні комплекси, які несуть смерть окупантам і наближають нашу перемогу над ворогом, − говорить засновник школи − командир групи аеророзвідки.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Замість тюрми пішов на фронт: українські захисники ліквідували штурмовика-педофіла
Замість тюрми пішов на фронт: українські захисники ліквідували штурмовика-педофіла

Під час боїв на одному з напрямків Сил оборони України ліквідували особу з тяжкими кримінальними злочинами.

«Гатіть по них «Смерчем»: викрито «узького» виродка, який наказував нищити Покровськ
«Гатіть по них «Смерчем»: викрито «узького» виродка, який наказував нищити Покровськ

Місто, де мешкав автор «Щедрика», композитор Микола Леонтович, постійно було однією з головних цілей рф.

Пів сотні окупантів та десятки одиниць техніки: на Лиманському напрямку відбито масований штурм
Пів сотні окупантів та десятки одиниць техніки: на Лиманському напрямку відбито масований штурм

Воїни 66 ОМБр спільно з підрозділами 3 АК  та бригади К-2 відбили масований штурм на Лиманщині.

Удари по російських авіазаводах: скільки цілей уражено від початку року
Удари по російських авіазаводах: скільки цілей уражено від початку року

Сили оборони України цього тижня завдали успішних ударів по двох російських авіаційних заводах, які залучені до ворожого військово-промислового комплексу.

Удар «Торнадо-С» по Покровську, унаслідок якого загинули троє людей: встановлено особу окупанта, що віддав наказ
Удар «Торнадо-С» по Покровську, унаслідок якого загинули троє людей: встановлено особу окупанта, що віддав наказ

Правоохоронці ідентифікували командира 439-ї реактивної артбригади рф, який у лютому 2023 року наказав обстріляти житлові квартали Покровська з РСЗВ.

Екзоскелети вже поруч: 7-й корпус ДШВ тестує технологію на Покровському напрямку
Екзоскелети вже поруч: 7-й корпус ДШВ тестує технологію на Покровському напрямку

Тестові зразки екзоскелетів надійшли до підрозділів 7-го корпусу ШР ДШВ,  їх випробовують в логістиці та на бойових позиціях, зокрема, на Покровському напрямку.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець в ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Дружківка

Старобільський РТЦК та СП

Стрілець-снайпер

від 21000 до 190000 грн

Вся Україна

22 окрема механізована бригада

Зовнішній пілот, оператор, безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 50000 грн

Житомир

115 ОБр Сил ТрО

Технік з НРК 23 ОМБр

від 20000 до 190000 грн

Вся Україна

23 ОМБр

Міноментник

від 21000 до 121000 грн

Київ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Сапер в ЗСУ

від 20000 до 60000 грн

Бобровиця

1 відділ Ніжинського РТЦК та СП

--- ---