ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

росія є спонсором тероризму – резолюція Сенату США

Новини Новини світу та України
28 Липня 2022, 15:25
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Сенат США одноголосно схвалив резолюцію, в якій закликає Держсекретаря Ентоні Блінкена оголосити росію державою-спонсором тероризму, так як вона є спонсором тероризму в Чечні, Грузії, Сирії та Україні, які призвели «до загибелі незліченної кількості невинних чоловіків, жінок і дітей».

Резолюція розміщена на сайті Сенату США.

«збройні сили російської федерації скоїли численні сумарні страти безневинних мирних жителів і спробували приховати свої злочини масовими похованнями по всій Україні», – йдеться в резолюції.

Аналогічний захід було представлено у Палаті представників, де спікер Ненсі Пелосі, як очікується, буде рішучим прихильником її ухвалення. Проте право призначати державу-спонсором тероризму належить Державному департаменту.


Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій
Сергій «Флеш» Бескрестнов став радником Президента з оборонних технологій

Президент України Володимир Зеленський призначив Сергія Бескрестнова «Флеша» своїм радником із питань розвитку технологічних напрямів оборони.

Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти
Ядерна експансія згасає: війна змусила росію згортати атомні проєкти

Війна проти України та санкції змушують «Росатом» майже вдвічі скоротити інвестиційну програму й відмовитися від частини міжнародних проєктів.

Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах
Військовим не забороняли публічно висловлюватися — Генштаб відповів на заяви в соцмережах

Генштаб ЗСУ заявив, що не запроваджував заборони для військових на публічні заяви, інтерв’ю чи висловлення власної позиції в соцмережах.

Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки
Обрав бригаду, подав рапорт, і на місці: як Сергій повернувся до війська через Армія+ після СЗЧ в півтора роки

Військовослужбовець Сергій, який після СЗЧ тривалістю в півтора роки повернувся до війська, розповів про свій досвід повернення через Армія+.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Майстер цеху, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2920

WorkUa Бухгалтер (матеріальний стіл), військовослужбовець

від 23000 до 23000 грн

Дніпро

25 Окрема повітрянодесантна Січеславська Бригада

Olx Зв’язківець в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

RobotaUa Снайпер (за контрактом ЗСУ)

від 20100 до 120000 грн

Вінниця

Вінницький РТЦК та СП

Olx Служба в Збройних Силах України

від 20500 до 120000 грн

Київ, Київська область

Olx Лікар медичного пункту, офіцер

від 55000 до 125000 грн

Ужгород, Закарпатська область

ПУБЛІКАЦІЇ
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії
Про спрощений алгоритм знають 65% охочих повернутися із СЗЧ до Слов’янської бригади Нацгвардії

Водночас частина із них потребують додаткових роз’яснень, адже не повністю розуміють усі складові механізму поновлення на службу. Про це в коментарі АрміяInform розповіли у відділі рекрутингу 18-ї Слов’янської…